لیست بهترین کلینیک روانشناسی تهران

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که چطور میتوانید آدرس و شماره تلفن بهترین کلینیک روانشناسی تهران را به دست بیاورید؟

بسیاری از شهروندان ساکن در تهران برای مشاوره گرفتن در زمینه های مختلف روانشناسی به دنبال یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی هستند، اما پیدا کردن یک مرکز مشاوره خوب که در آن افراد قابل اعتماد و با تجربه ای حضور داشته باشند کار سختی است. در اینجا ما برای شما لیست آدرس و تلفن  بهترین مراکز روانشناسی را  پیدا کرده ایم و قرار دادیم تا شما بتوانید با توجه به نیازهایتان به این لیست دسترسی داشته باشید.

برای تعیین وقت مشاوره و یا کسب اطلاعات درباره مشاوره گروه همراه، نام و شماره تماس خود را وارد کنید

تا متخصصان ما در سریعترین زمان با شما تماس بگیرند. 02122383846 –  02122383568

بهترین کلینیک روانشناسی تهران

یک مرکز مشاوره خوب، می تواند شما را در حل مسائل عاطفی و روحی راهنمایی کرده تا شما بتوانید از این بحران ها به راحتی عبور کنید. اما مهمترین مسئله این است که شما چگونه میتوانید یک مرکز مشاوره خوب پیدا کنید؟ ما در اینجا ویژگی های یک مرکز مشاوره خوب را برای شما آورده ایم:

  • یک مرکز مشاوره معتبر باید دارای کادری مجرب و همچنین دارای مجوزهای قانونی و لازم از سازمان روانشناسی یا سازمان بهزیستی باشد.
  • مشاوران و افراد حاضر در مرکز مشاوره باید از روش های نوین برای درمان بیماران خود استفاده نمایند زیرا: برای درمان برخی از بیماران، به دستگاه های خاصی نیاز است که با این دستگاه ها روند درمان تکمیل شود، بنابراین یک مرکز مشاوره معتبر باید دارای تجهیزات کافی باشد.
  • یک مرکز مشاوره خوب باید همه نوع خدماتی از جمله مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین را به افراد ارائه دهد تا همگی بتوانند از خدمات مرکز مشاوره به بهترین نحو استفاده نمایند.

 

مرکز مشاوره گروه همراه دارای کادری متخصص و با تجربه است که در حیطه ها و رشته های مختلف روانشناسی، مشاوره و روانپزشکی فعالیت میکند. مهمترین نکته در مورد این مرکز، پایبندی به اخلاق حرفه ای و داشتن تخصص و مهارت است. شما میتوانید لیست بهترین متخصصین مرکز را مشاهده کنید و با توجه به نیازهایتان بهترین راهنمایی را از سمت متخصصان دریافت نمایید.

در این مرکز مشاوره خدمات زیر ارائه میشود:

  1. گروه مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، و انواع خدمات مشاوره روانشناسی
  2. گروه مشاوره کودک و نوجوان، مشاوره تحصیلی
  3. خدمات روان درمانی و روانپزشکی، نوروفیدبک، هیپنوتیزم درمانی
  4. کارگاههای آموزشی
  5. گروه درمانی

 

شما به راحتی میتوانید برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصان مرکز گروه همراه در تماس باشید. 

لیست روانشناس خوب در تهران

امروزه پیدا کردن روانشناس خوب در تهران کار سختی است زیرا، ما نمیتوانیم به راحتی تشخیص دهیم که آیا این همان فردی است که میتواند به ما کمک کند یا خیر؟

ما برای شما در اینجا لیستی از بهترین روانشناسان در تهران را جمع آوری نموده ایم تا شما بتوانید راحتتر تصمیم گیری نمایید.

دکتر مریم خدابخشی

دکتر مریم خدابخشی

دکتری روانشناسی | کارشناسی ارشد مشاوره و راهنمایی
تماس با من
دکتر زهره پیر حیاتی

دکترزهره پیرحیاتی

کاندیدای دکتری روانشناسی تخصصی دانشگاه تهران
تماس با من
دکتر بهنام لطفی فر

دکتر بهنام لطفی فر

کاندیدای دكتراي روانشناسي علوم و تحقيقات در تهران
تماس با من

دکتر محمد خرسندی

ارشد روانشناسی بالینی و درمرحله دکتری تخصصی روانشناسی
تماس با من

مقاله « مشاوره خانواده » هم شاید برای شما جذاب باشد!!

آیا میدانید مشاوره درمان افسردگی به چه صورت است؟ در ابتدا شما تا جایی که می‌توانید باید درباره افسردگی خود یاد بگیرید. مهم است که مشخص کنید دلیل افسردگی شما چیست؟ و بعد از آن به فکر درمان آن باشید. هرچه شدت افسردگی بیشتر باشد، شدت درمان نیز افزایش پیدا می‌کند و راه های درمان افسردگی طولانی تر و قوی‌تر می شود. شما میتوانید با مراجعه به مقاله مشاوره افسردگی در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنید.

لیست مراکز مشاوره افسردگی در تهران:

نام مرکزآدرس و شماره تلفن
ذهن آراخیابان شریعتی، دوراهی قلهک، اول خیابان بصیری، پلاک 17، واحد 2 - 22642178
حالی نوفردوس شرق، نرسیده به ستاری، روبروی آموزش و پرورش، پلاک 438،ساختمان پارسا، طبقه اول، واحد 3 - 44070253
پندار نیکستارخان، نرسیده به خیابان خسرو شمالی، خیابان دفتر، ساختمان شماره 555، پلاک 17، طبقه3، واحد7 - 44276456

شما به راحتی میتوانید برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصان مرکز گروه همراه در تماس باشید. 

مراکز مشاوره ازدواج تهران

مشاوره ازدواج را میتوان به نوعی یکی از انواع روان درمانی دانست که به زوجین کمک می‌کند تا برای ازدواج آماده شوند و به طرفین این اطمینان را بدهد که میتوانند رابطه سالم و قوی را داشته باشند. مشاوره پیش از ازدواج شانس شما را برای داشتن یک ازدواج پایدار و رضایت بخش افزایش می‌دهد و به شما در پیدا کردن نقاط ضعفی که در آینده ممکن است مشکل ساز شوند، کمک می‌کند.البته افراد مجرد نیز میتوانند به مشاوره ازدواج مراجعه کنند و با کسب اطلاعات بیشتر راجع به زوایای مختلف شخصیت و نیاز های خود، فردی با خصوصیات اخلاقی مناسبشان پیدا کنند. 

لیست مراکز مشاوره ازدواج در تهران:

نام مرکزآدرس و شماره تلفن
فصل زندگیخیابان شریعتی، خیابان دولت، چهار راه قنات ،خیابان آقا میری، بن بست هاشمیان، ساختمان پلیس +10، واحد 12 - 26473258
آرامش نوینفرمانیه ، بلوار شهید اندرزگو، نبش عبدالهی جنوبی ، ساختمان پارسیان ، طبقه 5 - 09306441485
ستاره ایرانیانسعادت آباد، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، خیابان پاکنژاد، کوچه گلها، پلاک 5، طبقه 4 - 22453282
مشاوره ازدواج
مرکز مشاوره تحصیلی

یک مشاور متخصص و خوب، باید مهارت و صلاحیت علمی و حرفه ای داشته باشد تا با توجه به وضعیت و علاقه دانش آموز، نیاز او را بر آورده کند و با تلاش برای خودشناسی، بهترین راه و روش را به وی نشان دهد و او را به نتیجه دلخواه خود برساند.مشاوره ی تحصیلی به جهت نقش مهمی که در تصمیم گیری برای دانش آموز دارد از اهمیت بسیار بالایی در نزد والدین و فرزندانشان برخوردار است. بطور کلی وظیفه ی مشاور تحصیلی عبارت است از: هدایت تحصیلی ، آموزش مهارت های مطالعه و یادگیری ، حل مشکل افت تحصیلی ، استرس و اضطراب امتحانات ، رفع رفتارهای نابهنجار ، ارائه راهکار برای حل مشکلات روحی و روانی و در نهایت هموار کردن مسیر دانش آموزان برای موفقیت در تحصیلات بویژه قبولی در رشته ی مورد علاقه در دانشگاه های خوب کشور .

لیست مراکز مشاوره تحصیلی در تهران:

نام مرکزآدرس و شماره تلفن
ندای درونجنت آباد شمالی، بالاتر از آبشناسان، بین کوچه تروند و بهارستان 16، پلاک 321 جنب شرینی فروشی رنگارنگ، زنگ 4 - 44863952
شهدادابتدای پاسداران، خیابان گل نبی، برج زمرد - 22896274
الو سلام مشاورخیابان آزادی، مترو استاد معین - 54092000

شما به راحتی میتوانید برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصان مرکز گروه همراه در تماس باشید. 

مراکز مشاوره فردی تهران

در این نوع از مشاوره، فرد با کمک درمانگر خود تلاش میکند تا تغییراتی در زندگیش ایجاد کند تا بتواند به آن چیزی که از زندگی میخواهد دست پیدا کند. همچنین در این دوره آنها می توانند عوامل مختلفی که باعث تفکرات و رفتارهای ناخواسته میشود را شناسایی کنند و آنها را به بهترین نحو حل کنند.در اصل افراد با مراجعه به مشاور فردی به خودشناسی دست پیدا میکنند تا بر این اساس بتوانند نقاط ضعف و قوت خودشان را شناسایی کنند و در جهت بهتر شدن و رشد شخصی‌شان تلاش کنند.

زیرا ممکن است برخی از افراد مشکلاتی مثل: عدم اعتماد به‌ نفس، مشکل در ابراز وجود، ناتوانی در بیان احساسات، استرس، اضطراب، افسردگی، نداشتن مدیریت مالی، وسواس فکری – عملی، ناتوانی در نه گفتن، مهارت ارتباطی ضعیف، عدم بلوغ فکری – عاطفی، نداشتن استقلال مالی، پایین بودن عزت نفس، عدم ثبات و ناتوانی در تصمیم‌گیری و… داشته باشند و بخواهند آنها را ریشه یابی کنند، که با مراجعه به یک روانشناس فردی این کار امکانپذیر میشود.

لیست مراکز مشاوره فردی در تهران:

نام مرکزآدرس و شماره تلفن
چمانبالاتر از میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 30، طبقه 4 - 88652505
انتخاب نوخیابان دولت، بلوار کاوه، نبش اخلاقی غربی، پلاک29، واحد6، طبقه سوم - 22795735
شیواجلال آل احمد غرب به شرق، بین پل آزمایش و پل گیشا، پلاک 36، طبقه دوم - 88253229
مشاوره فردی و شخصی
مشاوره مذهبی

سوالات دینی یکی از مهم ترین دغدغه های افراد یک جامعه است و با توجه به اینکه افراد غیر آگاه در این زمینه زیاد شده اند و شُبهات بسیاری ممکن است به وجود آورند، لازم است تا کارشناسانی آگاه پاسخگو این سوالات باشند .

مشاوره یا روان پزشک با کارشناس مذهبی به هم مربوط هستند، اما دو رشته مستقل و جدای از هم می باشند؛ اگر کسی از نظر روحی دچار مشکل شده باشد و به دین یا مذهب مرتبط نباشد باید به متخصص آن مراجعه نماید، امّا اگر مسئله مذهبی و یا از اموری باشد که مذهب در مورد آن نظر دارد باید به کارشناس مذهبی مراجعه نمود، ولی با توجه به این که دین (قرآن و سنت) معمولاً پیرامون تمام مسائل اجتماعی و فردی نظر دارد، بنابراین، هیچ وقت نباید از مشاوره با کارشناس مذهبی غافل شد، اما باید توجه داشت، کسی به عنوان کارشناس طرف مشورت انتخاب شود که، علاوه بر مطالعات وسیع دینی و اشراف نسبتاً جامع بر احادیث و نظرات معصومین (ع)، و دانش روان شناسی، قدرت تحلیل و استنباط و نتیجه گیری نیز داشته باشد.

نام مرکزآدرس و شماره تلفن
سبل اسلامخیابان شریعتی، روبروی مترو صدر، بن بست اخوان، پلاک 10، واحد 2 - 22697617
انتخاب نوخیابان دولت، بلوار کاوه، نبش اخلاقی غربی، پلاک29، واحد6، طبقه سوم - 22795735
مشاورین همراه زندگی بهترمیدان جهاد، میدان گلها، خیابان کاج شمالی، ابتدای فتحی شقاقی، روبروی بانک سپه، جنب ایستگاه اتوبوس، پلاک 124، طبقه 3، واحد 7 - 88639939

شما به راحتی میتوانید برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصان مرکز گروه همراه در تماس باشید. 

مراکز مشاوره طلاق تهران

مشاوره طلاق میتواند تاثیر به سزایی در گرفتن درست ترین تصمیم از جانب زوجین باشد تا آنها را از گرفتن تصمیمات عجولانه و بدون تمرکز دور نماید و آنها را راهنمایی کند تا بتوانند راه مناسبی را برای بهبود زندگی خود بیابند.

یک مشاور طلاق مسئله ی شما را بررسی مینماید و عواقب پس از طلاق را برای شما بازگو میشود.در ابتدای زندگی زناشویی با وجود تفاوت در علایق زوجین امکان وجود بحث و جدل زیاد است که شما میتوانید با راهکار های مشاور طلاق زندگی خود را کنترل نمایید و بر مشکلات خود پیروز شوید.

در مسائلی از جمله مشکلات مالی و شغلی ، اعتماد ، خیانت زوج ها،پنهان کاری زوجین ، دخالت های خانواده های زوجین ، ناباروری ،عدم تناسب فرهنگی – تحصیلی – اعتقادی و خانوادگی ، پیشرفت یکی از زوج ها ، مشکلات جنسی ، سوء تفاهم ، خشونت ، بداخلاقی ، خساست ، لج بازی ، عدم تفاهم زوجین ، مشکلات در زمینه ی روابط زناشویی ،ازدواج در سن بالا ، اختلاف سن زیاد و …  میتوانند شما را به فکر طلاق بیندازند که میتوانید با مشاوره طلاق با یک روانشناس متخصص در این زمینه راه حل مناسب را پیدا نمایید و از بروز طلاق جلوگیری کنید. 

نام مرکزآدرس و شماره تلفن
روان آراممیدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی نبش کوچه شهریار پلاک 181، طبقه 3، واحد 16 - 88216100
رادیو کودکخیابان وليعصر(عج)، بالاتر از زرتشت، خیابان صدر، جنب متروی فاطمی، پلاک 61، واحد 2 - 88854323
احیاکارگر شمالی، نرسیده به تقاطع جلال آل احمد، بین کوچه سوم و شهید گمنام، پلاک 1857 - 88357311
مشاوره طلاق
مشاوره جنسی

امروزه مشاوره جنسی نقش مهمی را در کاهش مشکلات و اختلافات زناشویی افراد ایفا می‌کند و یکی از بهترین و مطمئن ترین راهها برای کنترل و جلوگیری از آسیبهای جنسی می‌باشد. طبق گزارشات به دست آمده 60 درصد از روابطی که منجر به طلاق میشود به دلیل مسائل جنسی بین زوجین بوده است.

هر انسانی با رسیدن به سن بلوغ که معمولا با بلوغ جنسی نیز همراه است، عبور از این مرحله بدون شناخت و آموزش کافی در رابطه با مسائل جنسی، می‌تواند مشکلات بسیاری را برای افراد بوجود آورد. در این سنین، نوجوانان با تغییرات جسمی و جنسی، تغییرات هورمونی و رشد اندامهای بدن و دغدغه های فکری جدید مواجه می‌شوند پس  ضروری است که نسبت به این شرایط جدید آگاهی کافی داشته باشند.

اما معمولا به دلیل باورهای غلط و دید سنتی این مسائل در خانواده مطرح نمی‌شود، که همین امر می‌تواند زمینه ساز مشکلاتی در آینده فرزندان گردد. از طرفی این مسائل باید طوری مطرح شوند که حرمت ارتباط بین فرزندان و والدین از بین نرود. پس می‌توان برای حل این مشکل از متخصصین روابط جنسی و مشاورین کمک گرفت.

علاوه بر این نقش مشاورین جنسی و زناشویی در مشاوره های پیش از ازدواج و بین زوج های جوان که نیز بسیار حائز اهمیت است. زیرا زوجین با درک بهتر نیازهای یکدیگر و شناخت روابط زناشویی، می‌توانند زندگی خود را با آگاهی بیشتر شروع کند.

نام مرکزآدرس و شماره تلفن
نسل امیدمحدوده خیابان ظفر - 09022842636
دکتر سایناسهروردی شمالی، بین هویزه و آپادانا، کوچه سرمد، پلاک 1 - 91072025
سیمیا رومخیابان حافظ، بعد از پل کالج، خیابان انقلاب، نرسیده به چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، پلاک 7، برج فناوری دانشگاه امیرکبیر، طبقه اول، واحد سامسونگ - 88562615

شما به راحتی میتوانید برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصان مرکز گروه همراه در تماس باشید. 

مراکز مشاوره کودک تهران

مشاوران کودک علاوه بر ارائه آموزش های لازم به والدین به درمان اختلالات دوران کودکی فرزندانشان کمک می کنند تا بتوانند در جهت ارتقای سلامت روان کودکان و نوجوانان حرکت کنند. درمان اختلالاتی مثل:بی نظمی و بی مسئولیتی، مشکلات کلامی، پرخاشگری، دروغگویی، و یا مشکلاتی مثل:سوء استفاده جنسی، سوء استفاده عاطفی، طلاق والیدن، مرگ عزیزان و…

این نوع مشاوره برای :نوزادان، اوایل کودکی، سالهای پیش دبستانی، دبستان و بلوغ کاربرد دارد و هدف آن، این است که به کوکان و نوجوانان کمک کنیم تا با به شیوه بهتری با احساساتشان سازگار شوند، مشکلات خود را درک کنند، مهارت های مقابله ای لازم را پرورش دهند و در نهایت بتوانند بهترین تصمیم ها را بگیرند. 

نام مرکزآدرس و شماره تلفن
روشا مشاورخیابان حبیب اللهی، نبش کوچه پیام آزادی - 09353463664
اکسیرفلکه اول تهرانپارس، ابتدای خیابان امیری طائمه، جنب فروشگاه شیرین عسل ،پلاک 12 ،واحد 1 - 76710819
نیک مهرپاسداران، بعد از بهارستان اول، نرسیده به چهارراه پاسداران، ساختمان پزشکان، پلاک 492، طبقه 4، واحد 15 - 22797482
مشاوره کودک

مشاوره، اقدامی حمایتی بر پایهٔ علوم روان‌شناسی در حمایت از فردی است که آسیب دیده یا در معرض آسیب قرار دارد.​

اگه نیاز به راهنمایی بیشتر دارید می توانید با کادر مجرب ما در گروه همراه تماس حاصل بفرمایید.

پزشک ویژه