بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران

10 / 10
از 1 کاربر

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران با کادری مجرب از برترین روانشناسان بانام گروه همراه، خدمات مشاوره خانواده را ارائه می دهد. گروه همراه مفتخر است تا با شناخت مشکلات کوچک و بزرگ خانوادگی راهکارهای علمی مناسبی را در جت رفع مشکلات و بهبود روابط خانوادگی عرضه کند.

اهمیت مشاوره خانواده

به طور کلی با توجه به پیچیدگی شرایط معیشتی افراد در زمان حاضر و استرس ها و فشارهای روحی و روانی افراد نیاز به راهنمایی و مشاوره با یک روانشناس به خوبی احساس می شود. مشاوره خانواده با شناسایی موقعیت ها نیازهای خانواده زا به خوبی شناسایی کرده و چنین وظیفه ای رو به عهده می گیرد که در جهت رفع مشکلات و استرس های ناشی از آن ها و در واقع به ارائه راهنمایی در زمینه مسائل خخانوادگی مبادرت بورزد.

حل مشکلات خانواده

اگر چه وجود برخی از اختلافات و مشکلات در خانواده به صورت جزئی کاملا طبیعی به نظر می رسد اما بسیاری از خانواده هایی نیز وهستند که با مسائل و مشکلات حادتری دست و پنجه نرم می کنند.در گذشته حل بسیاری از مشکلات خانودگی به واسطه ریش سفیدی بزرگان مورد قضاوت قرار می گرفت و به حل آن ها می پرداختند اما در زمان حاضر مشکلات بسیار پیچیده تری درون خانواده ها رشد کرده که ریشه ای عمیق در گذشته دارند . نادیده گرفتن بسیاری از مسائل و مشکلات ممکن است در زمان آینده به شکلی فجیه مبدل شود. دور شدن خانواده ها از یکدیگر و عدم داشتن اطلاعات کافی در زمینه حل مشکلات ، اهمیت مشاوره خانواده را بارزتر می سازد.

همبستگی خانواده

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران سیستم خانواده را رو مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد و الگویی ترسیمی برای افراد خانواده در نظر میگیرد که با استفاده از آن عواطف و احساسات افراد خانواده ار نسبت به یکدیگر تشخیص داده و هماهنگی یکایک اعضای خانواده را مشخص می کند. بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران برای بررسی روابط افراد خانواده با یکایک اعضای خانواده جلسات انفرادی برگزار کرده و با ارائه موثرترین راهکارها در جهت استحکام بنیان خانواده کوشش می کند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

جهت گرفتن وقت مشاوره و هماهنگی برای حضور در مرکز و کلاس های مشاوره و همچنین مشاوره تلفنی و آنلاین روانشناسی می توانید از طریق شماره های زیر اقدام نمایید.

تلفن های تماس مرکز مشاوره:
22383846 - 021
22383568 - 021

خدمات مرکز مشاوره گروه همراه شامل: 

مشاوره ازدواج

مشاوره خانواده

مشاوره روانشناسی

مشاوره کودک

مرکز مشاوره در سعادت آباد

واقع شده است

و شما می توانید حضوری نیز جهت مشاوره های خانواده و ازدواج و همچنین مشاوره برای کودک و نوجوان ، مراجعه نمایید.