مشاوره ازدواج

10 / 10
از 172 کاربر

مشاوره ازدواج برای شروع یک ازدواج به زوجین در بخش انتخاب درست و منطقی کمک می کند تا همسر خود را آگاهانه بشناسد و عاقلانه تر برای ادامه ی زندگی خود تصمیم بگیرد. مشاوره ازدواج های بسیاری وجود دارند که ما بتوانیم درباره ی نحوه ی تصمیم گیری و شناخت شخص مقابل از آنها کمک بگیریم. هر مشکلی راه حلی نیز دارد که آن راه حل می تواند در جهت بهبود یا حذف مشکل از زندگی فرد پیش رود. حال باید توجه داشت که راه حل انتخابی درست باشد تا در مواقعی که افراد نمی توانند درک درستی از جایگاه خود داشته باشند و برای ازدواج منطقی تصمیم گیری کنند از طریق کمک های مشاوره ازدواج تصمیم قطعی را بگیرند. مشاوره ازدواج به دلیل داشتن تجربه های بسیاری در بحث ازدواج تصمیم گیری درستی را انجام داده و فرد را از موقعیتش آگاه می کند. مشاوره ازدواج گروه همراه در ارائه ی مشاوره در زمینه ازدواج همراه شماست.

ما در این مرکز مشاوره و روانشناسی دوره ها و آموزش های بسیاری برای زوج های جوان اختصاص داده ایم تا بتوانند ازدواج موفق را تجربه نمایند. کلاس های مشاوره ازدواج ما در چند سطح برگزار میشود که شما از طریق تماس با مرکز مشاوره ازدواج گروه همراه می توانید هماهنگی لازم را برای شرکت در این جلسات مشاوره ازدواج انجام دهید.

آموزش ها و جلسات مشاوره ازدواج:

  • مشاوره های پیش از ازدواج
  • مشاوره ازدواج برای زوج های جوان
  • آموزش های مهارت های عاطفی برای ازدواج
  • جلسات مشاوره روابط جنسی سالم در ازدواج
  • سیمنار های ازدواج موفق
  • آموزش های احترام به سلیقه های یکدیگر برای زوجین
  • مشاوره برای کسب مهارت های احترام به همسر
  • مشاوره های پیشگری از طلاق
  • مشاوره طلاق

مشاوره ازدواج

بهترین مشاوره ازدواج

در بحث ازدواج مشکلاتی از قبیل خیانت، طلاق، اعتیاد، اختلالات فرهنگی، مشکلات فیزیکی، مالی، ارتباطی، بیکاری و... وجود دارد که هر کدام روش ها و راه حل های مخصوص به خود را دارد که مشاوره ازدواج می تواند در بهبود شرایط کمک بزرگی کند. در ابتدا مشاوره ازدواج از زوجین می خواهد که مشکل را علت یابی کنند و هر دو جنبه ی بد و خوب را بسنجند. مشاوره ازدواج مهارت هایی برای رشد و قوی کردن رابطه به آن ها آموزش می دهد و از آنها می خواهد که مشکلاتشان را با همسر مطرح کرده و به کمک هم و با توجه به نظر مقابل تصمیم گیری کنند. در برخی از مشکلات مانند اعتیاد یا مشکلات جسمی از برخی از پزشکان نیز کمک گرفته می شود. مطرح کردن مشکلات به مشاوره ازدواج شاید کار ساده ای نباشد ولی این ذهنیت باید در افراد شکل بگیرد که مشاور ازدواج فرد امانت داری است و هدفش کمک کردن در تصمیم گیری بهتر است. گاهی یکی از زوجین برای مراجعه به مشاوره ازدواج خودداری می کند که در این صورت باید همسر خود به تنهایی مراجعه کند. مشاوره ازدواج گروه همراه در خدمت شماست.

بهترین دکتر مشاوره ازدواج در تهران

برای شروع یک رابطه ی موفق و تصمیم گیری برای انتخاب همسر به آگاهی و شناخت متقابل نیاز است که این شناخت در یک دوره ی 8 تا 11 ماه زمان میبرد که اگر زیر نظر مشاوره ازدواج باشد به صورت درست تر انجام می گیرد. بعضی مواقع افراد شرایط و ملاک های قبل ازدواج را نادیده می گیرند یا از مشاوره ازدواج امتناع می کنند در صورتی که برای سنجیدن شرایط و انتخاب ها بهتر است به متخصص مشاوره ازدواج مراجعه کنند. در بخش ازدواج با فردی با اخلاق متفاوت، فرهنگ متفاوت و آداب و رسوم به خصوص شهر خود، روبرو هستیم که باید در همه ی بخش ها شناخت دقیق صورت گیرد. بهترین مشاوره ازدواج ، مشاوره ازدواج گروه همراه می تواند به شما کمک کند.

مشاوره ازدواج

متخصص مشاوره ازدواج

یک متخصص مشاوره ازدواج خوب در بخش روانشناسی هدف اصلی اش کمک در مراحل درمان است. بعضی از افراد و متخصصان فکر می کنند ازدواج زمینه ساز کاهش مشکلات و نا هنجاری های فردی و اجتماعی در افراد است ولی یک متخصص مشاوره ازدواج خوب پیش داوری نکرده و همه ی جوانب را می سنجد زیرا یک ازدواج اگر با مشکلات زیادی شروع شود ممکن است نا موفق باشد و دیگر نتوان اقدامی در جهت رفع مشکلات آن انجام داد. بنابراین یک متخصص مشاوره ازدواج خوب کسی است که به سوالاتی که در ذهن افراد هیچ پاسخی پیدا نکرده بتواند پاسخ مناسبی را بدهند.

با مشاوره ازدواج گروه همراه در ازدواج خود موفق باشید. 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

جهت گرفتن وقت مشاوره و هماهنگی برای حضور در مرکز و کلاس های مشاوره و همچنین مشاوره تلفنی و آنلاین روانشناسی می توانید از طریق شماره های زیر اقدام نمایید.

تلفن های تماس مرکز مشاوره:
22383846 - 021
22383568 - 021

خدمات مرکز مشاوره گروه همراه شامل: 

مشاوره ازدواج

مشاوره خانواده

مشاوره روانشناسی

مشاوره کودک

مرکز مشاوره در سعادت آباد

واقع شده است

و شما می توانید حضوری نیز جهت مشاوره های خانواده و ازدواج و همچنین مشاوره برای کودک و نوجوان ، مراجعه نمایید.