مشاوره ازدواج سعادت آباد

10 / 10
از 12 کاربر

برای شروع یک ازدواج درست و خوب نیاز به مشاوره ازدواج داریم. مشاورین ازدواج در بخش انتخاب درست همسر کمک می کنند تا به طور عاقلانه و صحیح همسر را شناخت و عاقلانه تر برای ادامه ی زندگی خود تصمیم گرفت. مشاوره ازدواج های زیادی وجود دارند که ما می توانیم برای تصمیم گیری طرف مقابلمان از آنها کمک بگیریم. مشاوره ازدواج سعادت آباد در خدمت شماست تا در بخش ازدواج تمامی نکات ضروری و دستورالعمل های مهم را در اختیار شما قرار دهد. مشاورین ازدواج به دلیل داشتن تجربه های بالایی در مورد ازدواج می توانند واقع بینانه تصمیم گیری کنند و دچار اشتباه نشوند. برای بهبود یا حذف مشکل از زندگی باید راه حل آن را پیدا کرد، راه انتخابی ما باید درست باشد یعنی بدون هیچ دلیل بی منطقی انتخاب شود و عواملی مانند عشق و علاقه را بعد از تصمیم منطقی دخیل کنیم. مشاورین ازدواج به خاطر داشتن تجربه های بالایی درباره ی ازدواج می توانند بهتر تصمیم گیری کنند و دچار اشتباه نشوند. مشاوره ازدواج سعادت آباد در برخی از مشکلات مانند اعتیاد یا مشکلات جسمی از برخی پزشکان نیز کمک می گیرند.

ضرورت مشاوره ازدواج سعادت آباد

در بحث ازدواج مشکلاتی از قبیل اختلالات فرهنگی، مشکلات فیزیکی، مالی، خیانت، طلاق، اعتیاد، بیکاری و... وجود دارد که باید راه حل آن را پیدا کرد. مشاوره ازدواج سعادت آباد با متخصصین مجرب می تواند در بهبود شرایط کمک بزرگی کند. در ابتدا مشاوره ازدواج سعادت آباد از زوجین درخواست می کند که مشکل را علت یابی کنند و هر دو جنبه ی بد و خوب را در نظر بگیرند. برای شروع یک رابطه ی درست و انتخاب همسر باید آگاهی و شناخت داشته باشیم که این شناخت در یک دوره ی 8 تا 11 ماه زمان میبرد که زیر نظر مشاوره ازدواج سعادت آباد به صورت درست و واقع بینانه انجام می شود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

جهت گرفتن وقت مشاوره و هماهنگی برای حضور در مرکز و کلاس های مشاوره و همچنین مشاوره تلفنی و آنلاین روانشناسی می توانید از طریق شماره های زیر اقدام نمایید.

تلفن های تماس مرکز مشاوره:
22383846 - 021
22383568 - 021

خدمات مرکز مشاوره گروه همراه شامل: 

مشاوره ازدواج

مشاوره خانواده

مشاوره روانشناسی

مشاوره کودک

مرکز مشاوره در سعادت آباد

واقع شده است

و شما می توانید حضوری نیز جهت مشاوره های خانواده و ازدواج و همچنین مشاوره برای کودک و نوجوان ، مراجعه نمایید.