مشاوره خانواده

9 / 10
از 175 کاربر

مشاوره خانواده، به ارائه ی مشاوره ‌ای درمورد موضوع هایی که با خانواده و مسائل و مشکلات آن ها ارتباط دارد می پردازد. برخی از این مسائل مثل ازدواج، مسائل خانواده، ارتباط مؤثر بین زوجین، بررسی مشکلات خانواده و ارائه دادن روش هایی درست در درمان مشکلات کودکی، نوجوانی و روحی و... هستند .

امروزه با سخت شدن شرایط زندگی، همه ی افراد با استرس ها و فشار هایی روبرو هستند. مشاوره خانواده راه حل های خوبی برای افراد ارائه می دهد که این شرایط بتوانند تحمل کرده و آن را بهتر کنند. همچنین در مواقعی افراد دچار اشتباه یا سردرگمی می شوند که مشاوره خانواده می تواند در تصمیم گیری و حل مشکلات به آن ها کمک کند و به ارائه راهنمایی ، آگاه سازی و حل مشکلات خانوادگی بپردازد. مشاوره خانواده گروه همراه در خدمت شماست.

مرکز مشاوره گروه همراه آماده است تا با جلسات و مشاوره های خود راهنمایی برای خانواده های عزیز برای حل مشکلات و یا پیشگری از مشکلات باشد.

خدمات مشاوره خانواده این مرکز به چهار روش ارائه میشود: 

سمینارهای مشاوره خانواده به صورت عمومی
کلاس های مشاوره خانواده
مشاوره خانواده خصوصی
مشاوره خانواده تلفنی

که شما می توانید با تماس با مرکز مشاوره گروه همراه یا مراجعه به مرکز در غرب تهران  سعادت آباد روش مشاوره خانواده خود را مشخص نمایید و در جلسات حضور بهم رسانید.

همچنین ما در مرکز مشاوره برای یک زندگی زیبا آموزش هایی را جهت کسب مهارت برای زندگی زیبا در کنار خانواده برای شما فراهم آورده ایم؛ البته در تمام زندگی ها مشکل به وجود می آید و باید با خودسازی و تقویت خود از طریق جلسات مشاوره خانواده این مرکز بتوانیم بر سختی های زندگی پیروز شویم.

از جمله آموزش های مشاوره خانواده این مرکز:

  • مشاوره برای زندگی زیبا
  • آموزش و مشاوره برای کسب مهارت زندگی
  • آموزش مهارت های خانوادگی
  • اداره کردن فراز و نشیب زندگی
  • آموزش اداره مشکلات اقتصادی خانواده
  • مشاوره برای کسب مهارت در اداره مشکلات روحی
  • مشاوره برای کسب مهارت های عاطفی و جنسی در خانواده
  • مشاوره برای حل اختلاف نظر در خانواده و احترام به نظرات

تمام این آموزش ها و مشاوره های خانواده مرکز با هدف ساختن کانونی گرم برای خانواده ایجاد شده است. لطفا برای ساختن زندگی زیبا و خانواده ای مستحکم حتما در جلسات مشاوره خانوده مرکز گروه همراه شرکت نمایید.

مشاوره خانواده

بهترین مشاوره خانواده

مشاوره خانواده وظیفه دارد تمام مشکلات را شناخته و آن ها را درک کند و نسبت به رفع مشکلات اقدام کند. مشاوره خانواده ریشه ی مشکلات را پیدا کرده و مشکلات دیگر مربوط به آن را نیز در درمان به کار می گیرد. برای شناخت مشکلات و حل کردن آن ها باید از مشاوره خانواده کمک بگیریم. مشاوره می‌تواند به شکل های مختلفی انجام شود. هر گونه مشکلی که در خانواده به وجود می آید می تواند بسیار تاثیر گذار بوده و در روح و روان فرد تاثیر ویژه ای بگذارد.

 خانواده منشا بیشتر رفتار های فردی و اجتماعی هر فرد می باشد و مشکلات در هر قسمت از خانواده می تواند روی اعضای دیگر خانواده نیز تاثیر بگذارد که باید از طریق مشاوره آن را حل کنیم. مشاوره خانواده گروه همراه به شما یاری می رساند.

بهترین دکتر مشاوره خانواده در تهران

مشاوره خانواده نقش مهمی در رفع مشکلات دارند. خانواده یک جزء اصلی در جامعه بوده و تمامی رفتار های فردی از خانواده سرچشمه می گیرد. خانواده نقش مهمی را در سلامت و اخلاق و رشد فردی ایفا می کند. در تهران به دلیل شلوغی و مشکلات مختلف مراکز مشاوره خانواده تهران میتوانند نقش ویژه ای داشته باشند. برخی از خانواده ها مشکلاتی مانند نداشتن ارتباط با هم، اخلاق نا مناسب و افسردگی و... دارند که خانواده را به سوی سستی پیش می برد. مشاوره خانواده گروه همراه می تواند شما را در حل این مشکلات یاری نماید.

مشاوره خانواده

متخصص مشاوره خانواده

متخصص مشاوره خانواده زمان بسیاری را برای صحبت با دیگران و کمک به آن ها صرف می کند. متخصص مشاوره خانواده باید آموزش های تخصصی را دیده باشد تا بتواند نقش خود را به درستی ایفا کند. مشاور باید اعتماد و راحتی را در افراد ایجاد کند. متخصص مشاوره خانواده باید صبر زیادی داشته باشد و روی نکات ضروری تمرکز و دقت کافی را داشته باشد و مسائل را از همه ی جوانب بسنجد و با همه ی افراد کنار بیاید.

متخصص مشاوره خانواده نباید نصیحت کند چون بسیاری از افراد مشکلات مهمی مانند از دست دادن عزیزان، مشکلات روحی و روانی، مسائل مربوط به ازدواج دارند و یا برای بهتر شدن شیوه ی زندگی به مشاوره خانواده رجوع می کنند. متخصص مشاوره خانواده باید با تشویق در روند شیوه های اصلاحی، افراد را نسبت به رفع مشکلاتشان همراهی کنند. مشاوره خانواده گروه همراه در حل مسائل و بهبود هر چه بیشتر در روند زندگیتان شما را همراهی می کند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

جهت گرفتن وقت مشاوره و هماهنگی برای حضور در مرکز و کلاس های مشاوره و همچنین مشاوره تلفنی و آنلاین روانشناسی می توانید از طریق شماره های زیر اقدام نمایید.

تلفن های تماس مرکز مشاوره:
22383846 - 021
22383568 - 021

خدمات مرکز مشاوره گروه همراه شامل: 

مشاوره ازدواج

مشاوره خانواده

مشاوره روانشناسی

مشاوره کودک

مرکز مشاوره در سعادت آباد

واقع شده است

و شما می توانید حضوری نیز جهت مشاوره های خانواده و ازدواج و همچنین مشاوره برای کودک و نوجوان ، مراجعه نمایید.