مشاوره کودک سعادت آباد

10 / 10
از 5 کاربر

خانواده ها در بخش های تربیتی کودکان از قبیل زورگویی کودک در خانواده، گریه، مشکل در رفتن به مدرسه، اضطراب ناشی از روبرو شدن با شرایط خاص، بیش فعالی، ترس و... دچار مشکلات زیادی می شوند و از پس بعضی از مشکلات برنمی آیند که باید به مشاوره کودک مراجعه کنند و هر چه زود تر قبل از ثابت شدن آن اخلاق در کودک برای رفع مشکلات او اقدام کنند. مشاوره کودک سعادت آباد در حل مشکلات کودک می کوشد تا کودکان با رفتار درست تربیت شوند. خانواده ها دوست دارند فرزندانشان به درستی تربیت شوند و تمام تلاش خود را می کنند تا فرزندی با اخلاق و رفتار درست تحویل جامعه دهند. گاهی خانواده ها دچار اشتباه می شوند و بیش از حد به کودکان توجه دارند و به تمام خواسته های آن ها پاسخ مثبت می دهند. مشاوره کودک سعادت آباد در خدمت شماست.

ضرورت مشاوره کودک سعادت آباد

دوران کودکی دوران شکل گرفتن رفتار های کودک است و اگر مشکلات در بحث رفتاری داشته باشند می توان آن ها را به خوبی رفع کرد و زمان خوبی برای تغییر عادات ها و رفتارها است. معمولا والدین زمانی که صاحب فرزندی می شوند از قبل آموزشی ندیده اند و همین باعث پرورش نادرست کودک شده و ممکن است در آینده کودک را با مشکلات مهمی مواجه کنند. مشاوره کودک سعادت آباد از قبل از تولد تا زمان رشد کودک در می تواند شما را یاری کند. پس خانواده موظف است بهترین راه تربیتی را پیش بگیرد تا بعدا دچار پشیمانی نشود. زمانی ممکن است که کودک از رفتن به مشاوره کودک بترسد یا نخواهد که مراجعه کند. در این صورت والدین می توانند به صورت تلفنی با مشاوره کودک تماس بگیرند و مشکلات خود را برطرف نمایند. مشاوره کودک سعادت آباد هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی می تواند شما را راهنمایی کند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

جهت گرفتن وقت مشاوره و هماهنگی برای حضور در مرکز و کلاس های مشاوره و همچنین مشاوره تلفنی و آنلاین روانشناسی می توانید از طریق شماره های زیر اقدام نمایید.

تلفن های تماس مرکز مشاوره:
22383846 - 021
22383568 - 021

خدمات مرکز مشاوره گروه همراه شامل: 

مشاوره ازدواج

مشاوره خانواده

مشاوره روانشناسی

مشاوره کودک

مرکز مشاوره در سعادت آباد

واقع شده است

و شما می توانید حضوری نیز جهت مشاوره های خانواده و ازدواج و همچنین مشاوره برای کودک و نوجوان ، مراجعه نمایید.