مرکز مشاوره گروه همراه در سعادت آباد

مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی

گـروه همـــراه

(همراهی، آرامش، کارآمدی، خودشکوفایی)

مرکز مشاوره گروه همراه با مجوز سازمان بهزیستی جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف روانشناختی و مشاوره ای مشغول به فعالیت می باشد.در این مرکز مشاوران و متخصصان روانشناسی، به مراجعین یاری میرسانند. مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی گروه همــراه با کادری متخصص در جهت حفظ احترام فردی، اخلاقیات و تخصص در حیطه های مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج ، مشاوره کودک و نوجوان ، روان درمانی و خدمات روانپزشکی ( مشاوره روانشناسی ) ، نوروفیدبک ، هیپنوتیزم درمانی و برگزاری کارگاه های آموزشی آماده ارائه خدمات می باشد.

مرکز مشاوره گروه همراه ارائه مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج و مشاوره کودک و مشاوره روانشناسی 

 مرکز مشاوره گروه همراه واقع در محدوده غرب تهران و محله سعادت آباد محیطی آرام را برای ارائه خدمات مشاوره به هموطنان عزیز فراهم کرده است. لطفا جهت مشاوره های روانشناسی با این مرکز در تماس باشید.

مشاوره خانواده | مشاوره ازدواج | مشاوره کودک | مشاوره روانشناسی

تلفن : 22383846 - 021

 • پکیج مشاوره ازدواج
  بسته های مشاوره ازدواج شامل آزمون های شخصیت، مطالب آموزشی، انجام مشاوره و ارزیابی سلامت روان زوجین توسط متخصص روانشناسی و ... می باشد؛ همچنین مشاوره های قبل ازدواج و کلاس های مشاوره برای زوج های جوان از جمله خدمات مرکز مشاوره گروه همراه در سعادت آباد می باشد.
 • پکیج مشاوره خانواده
  بسته های مشاوره خانواده شامل مواردی همچون ارزیابی سلامت روان، زوج درمانی، مشاوره خانواده زیر نظر متخصص روانشناسی، انجام تست های شخصیت و رضایت زناشویی و ... می باشد.
 • پکیج مشاوره کودک و نوجوان
  ارائه مشاوره های کاربردی به والدین برای کوکان و نوجوان عزیزشان از مهترین مشاوره های مرکز می باشد؛ خدمات مشاوره کودک توسط کادر و پزشکان مجرب در دوره های کافی ارائه خواهد شد.
 • پکیج مشاوره های روانشناسی
  کلاس ها و جلسات روانشناسی در محیطی آرام و ارائه مشاوره های روانشناسی از جمله مهمترین خدمات مرکز می باشد. مشاوره با پزشک روانشناس می تواند از بسیاری تشویش ها ذهن ما را آزاد نماید.