پرسش و پاسخ

مجموع 116 پرسش و پاسخ
 

پرسش های مطرح شده

مجموع 116 پرسش و پاسخ
معصومه
|
یکشنبه 28 دی 1393
|
پاسخ به این نظر
0
سلام ممنون از سايت خوبتون.... من دخترى22ساله هستم ،چند وقت پيش برام خواستگار اومد که پسره 23سال داشت و بقيه شرايطش خوب بود ولى من دوسش نداشتم و قبول نکردم ولى همه خانواده راضى ان ،مامانم مدام داره ميگه که من با اون ازدواج کنم در صورتى که ما از هيچ نظر شبيه همديگه نيستىم ،من الان بايد چى کار کنم ؟؟ واقعا سردرگمم
moshaver
|
دوشنبه 29 دی 1393
|
پاسخ به این نظر
1

با سلام خدمت شما دوست عزیز

حس اولیه فرد برای انتخاب همسر ملاک ورودی ازدواج است ، یعنی بعبارتی ملاک ورودی برای ازدواج ، "دلنشین بودن فرد " است که گویا شما با این فرد نتوانسته اید ارتباط بگیرد و به قول خودتان دوستش نداشتید پس آن علاقه اولیه شکل نگرفته است .......در نتیجه ازدواج با این فرد تایید نمی شود.

پیشنهاد: یکبار دیگر شرایط فرد مورد نظر را تجزیه و تحلیل کنید و ببینید ملاک های شما برای ازدواج با یک فرد را دارا هستند ؟ آیا این فرد دارای سلامت شخصیت و روان هست ؟ آیا شما او را در کنار خود بعنوان همسر میتوانید بپذیرید؟؟ دارای جذابیت های جنسی برای شما هست ؟!!!!......

شاد و پر انرژی باشید

مشاور: خــانــم خـــضـــری

آرش
|
شنبه 27 دی 1393
|
پاسخ به این نظر
2

 با سلام و تبریک بابت دادن فرصت به ما برای بیان مشکلات و گرفتن مشاوره از جانب شما.....من پسری 35 ساله هستم که مدت 5 سال با خانمی آشنام و میخواهیم که با هم ازدواج کنیم ولی بعلت کوتاهی قد من نسبت به خانم خانواده ایشان مخالف این ازدواج هستند... خانم مشکلی بابت 4 سانت کوتاهی قد من ندارند،واقعا نمیدونم چطور میشه آنها را قانع کرد ما همدیگر رو بسیار دوست داریم... خواهش میکنم کمکم کنید.

moshaver
|
یکشنبه 28 دی 1393
|
پاسخ به این نظر
3

با سلام خدمت شما دوست عزیز

شما اگر از بابت ایشان اطمینان کامل رو دارید که با این مساله مشکلی ندارند، پس دست بکار شوید جهت جلب نظر خانواده دختر خانم!!!

شما باید با توجه به شناختی که از خود دارید با بالا بردن اعتماد به نفس و با بارز کردن ویژگیهای مثبت رفتاری و اخلاقی خود به خانواده دختر خانم نشان دهید که برای داشتن یک ازدواج موفق قد صرفا یک عدد است .... و ملاک های مهم تری می تواند تضمین خوشبختی شما در اینده باشد.

همچنین شما می توانید از فردی بزرگتر و اصلح که مورد تایید آن خانواده هم باشند جهت پا در میانی و مجاب کردن خانواده ایشان کمک بخواهید.

شاد و پرانرژی باشید.

مشاور: خــانــم خـــضــری