پرسش و پاسخ

مجموع 121 پرسش و پاسخ
 

پرسش های مطرح شده

مجموع 121 پرسش و پاسخ
سارا
|
پنجشنبه 28 خرداد 1394
|
پاسخ به این نظر
0
سلام! دختری 26 ساله هستم، دو سال پیش توسط خواهرم که متاهل و بزرگتر از منه با پسری به عنوان دوست و همبازی آشنا شدم و رابطه مون در حد بازی سه نفره توی پارک و بیرون رفتن های سه نفره بود، کم کم به چت مداوم کشیده شد و بعد از یک سال به من ابراز علاقه کرد و وارد رابطه شدیم، حدود 1.5 ماه پیش متوجه بودم از همون ماه اول یعنی دو سال پیش با خواهرم وارد رابطه شده بود و تو تمام این دو سال یه خیانت کثیفو داشتن، من هم چون به خاطر تحصیلم ساکن شهر دیگه ای شده بودم متوجه چیزی نبودم، میدونم سادگی کردم که نفهمیدم، ولی حالا بعد از این مدت حالم همچنان بده، بیشتر مواقع حالم بده، چطوری میتونم به زندگی و آرامش و خوشحالی قبلم برسم، این اولین تجربه رابطه عاشقانه م بوده
moshaver
|
یکشنبه 31 خرداد 1394
|
پاسخ به این نظر
0

با سلام خدمت شما دوست گرامی 

چه مقصر باشی چه نباشی این اتفاقی است که افتاده و تمام شده سعی کن از این رابطه تجربه ها و آموخته هایت را استخراج کنی ..... مسلما پسری با این خصوصیات  و عدم صلاحیت اخلاقی اصلا ارزش عشق ورزیدن نداشته  و همان بهتر که این رابطه زودتر برملا شده است.ا

در مورد خواهرتان باید بگویم ایشان نیاز به مشاوره دارند فرد متاهلی که اسیر همچین روابط ی شده حتما دچار مشکلات در روابط زناشویی خود است.

انتخاب درست کسانی که با آنها زندگی می کنید، کار می کنید و تعامل دارید، بیشتر از هر عامل دیگری بر احساسات و موفقیت شما تاثیر می گذارد. همین امروز تصمیم بگیرید که با افراد برنده، مثبت، شاد، خوش بین و کسانی که در زندگی اهداف بزرگ دارند معاشرت کنید.
 به هر قیمتی از افراد منفی دوری کنید. این افراد، سرچشمه اصلی بیشتر ناراحتی های زندگی هستند. مصمم شوید که از هم اکنون، دیگر افراد منفی و اضطراب آور را به زندگی تان راه ندهید.

شــاد و پــرانـــرژی بـــاشــــید

مشاور : خانم خـــضـــــری

 

نسترن
|
ﺳﻪشنبه 26 خرداد 1394
|
پاسخ به این نظر
0
سلام دختر 18 ساله ای هستم حدود 8 ماه پیش با پسری دوست شدم و چون کمی مذهبی هستم به اصرار اون صیغه کردیم.یروز کشوند منو تو خونشونو تجاوز کرد بهم. 4روزه یه مشاورتو اینترنت منو با یه اقایی اشنا کرد دیروز از کرج رفتم تهران ببینمش اونم باز همون کارو کرد باهام.حالا میگه چون دروغ گفتی ک ثبلا با کسی رابطه داشتی تموم کردیم.الان واقعا حالم بده احساس سرخوردگی میکنم.احساس میکنم باوجود شرایطی که دارم دیگه کارم تمومه و کسی باهام ازدواج نمیکنه.توروخدا کمکم کنید.
moshaver
|
چهارشنبه 27 خرداد 1394
|
پاسخ به این نظر
0

با سلام و احترام 

شما به سنی رسیده اید که متو جه رفتار و عملکردتون باشید و عواقب و مسولیت خود را بپذیرید ، مشاوران قانونی هیچگاه فردی به شما معرفی نمیکنند، و شما مهم هستید و اینکه چقدر برای خودتان ارزش قایل هستید و هنگامی که شما حدود رابطه تان را با افراد مشخص کنید فردی از آن جلوتر نمیتواند بیاید ،شما باید بیاموزید رفتار بالغانه تری داشته باشی اینگونه روابط بسیار پر خطر هست ، و برای شما ممکن عواقب سوء داشته باشد ، روابط غیر رسمی و بدون حضور والدین و سندیت ..... . و ما مختار هستیم که وارد آنها بشویم یا نه اگر وارد آن شدیم باید عواقب آن را بدانیم و به آن آگاه باشیم.

مشاور: خانم علی پور

علی
|
یکشنبه 24 خرداد 1394
|
پاسخ به این نظر
0
با سلام میشه یکم در مورد خود ارضایی توضیح بدین عوارضش چیه؟
moshaver
|
دوشنبه 25 خرداد 1394
|
پاسخ به این نظر
0

باسلام خدمت شما دوستان گرامی آقایان علی و احمد

استمناء یا خود ارضایی نوعی تحریک مکانیکی در دستگاه تناسلی است که در بچه ها و بزرگترها صورت می گیرد. فرد عملا با خود ،کاری می کند که به تخلیه هیجان منجر گردد.بدین سان این طرز فکر که گاهی فرد در آن وضع از خود بیخبر است درست نیست رمز مساله این است که مقدمات آن امری آگاهانه است . خود ارضایی یک عمل انحرافی و یک عکس العمل از نوع قائم مقام ساختن رفتاری به جای رفتار دیگر است. در واقع نوعی اطفاء شهوت بوسیله خود شخص است و آدمی شریکی برای خود ندارد غوطه ور در دنیای خود و دنیای خویش است و حداکثر اینکه در ذهن و تصور خود فردی یا بدنی را مجسم کند و تازه آنهم بدون اینکه اندیشه مقاربتی را در ذهن بپروراند.

استمناء در افراد نشانه وجود یک نابسامانی یا یک اختلال روانی است و فردی که یه آن تن در میدهد در حقیقت فردی نامتعادل و نامیزان است. قرار و آرامش ندارد و بدنبال عاملی برای تسکین هیجانات و اضطرابات خود است و متاسفانه این راه انحرافی را یافته است.

عوارض خود ارضایی 

مسلما وجود خود ارضایی در افراد زیانها و خطراتی را بدنبال خواهد آورد بطور مثال :

جنبه زیستی: کاستن و ضعف انرژی افراد ، پیدایش سردردو سرگیجه ، سوت کشیدن گوش ها و.......

جنبه روانی : بی اشتهایی، کم حوصلگی، افسردگی، عکس العمل های مالیخولیایی و وسواسی ، سرزنش و تحقیر خود بعلت ارتکاب گناه و......

جنبه اجتماعی : سستی در روابط اجتماعی بخاطر توجه به لذات شخصی، سردی در روابط بعدی (ازدواج).......

 

آقایان:  عدم لذت از رابطه جنسی حقیقی ، کم شدن میزان اسپرم ها در صورت اعتیاد بیش از حد ، اعتیاد به پورنو گرافی ، آشفتگی های خلقی ، بیخوابی ، سستی 

خانم ها : کم حوصلگی ، احتمال آسیب به بکارت در شرایط خاص، درد در ناحیه زیر دل بالای دستگاه تناسلی ( در صورت تحریک شدن و ارگاسم نشدن) ، عدم لذت از رابطه جنسی ، عدم تمرکز، خواب آلودگی و خستگی ، احساس ضعف جسمانی و کوفتگی ...

 

شـــــــــاد و پرانــــرژی باشـــــید 

مشاور : خانم خضـــــری

احمد
|
یکشنبه 24 خرداد 1394
|
پاسخ به این نظر
0
عوارض خود ارضایی
غزال
|
جمعه 22 خرداد 1394
|
پاسخ به این نظر
0
درود.من23سالمه وحدود 5سال پیش بر اثر دارو بیهوشی که دوست پسرم بهم داد وعمل اون بکارتمو از دست دادم تهدیدم میکرد و مجبور میشدم دوباره هم پیشش برم.الان ازش جدا شدم اما بخاطر زیبایی زیادم هرجایی کار میکنم ازم درخواست رابطه دارن احساس بدی به خودم دارم باید چیکار کنم؟
moshaver
|
یکشنبه 24 خرداد 1394
|
پاسخ به این نظر
0

با سلام و احترام 

شما از یک رابطه قبلی صحبت کرده اید و بیان این مطالب نشان دهنده آن است که شما هنوز با آن مسئله دارید، ولی در حال ه حاضر اگر می توانید با یک مشاور صحبت کرده تا آن را بطور کامل حل کنید و درد حاصل از آن را بهبود دهید. اما در حال حاضر شما به هیچ عنوان نباید خود را بخاطر کار نادرست دیگران مورد بازخواست قرار دهید و این مسئله که دیگران درخواست رابطه دارند را مختص خودتان بدانید، این مختص شما نیست خانم های زیبا و بسیاری هستند که با این مسائل درگیر هستند مهم برخورد شما با اینگونه برخوردهاست و اینکه آنرا مختص خود ندانید بلکه خدا را بخاطر زیبایی که به شما داده شکر کنید و در سمتی حرکت کنید که به خواسته هایتان و اهدافتان در زندگی برسید و از این زیبایی در جهت موفقیت هایتان استفاده کنید و این ما هستیم که حریم خصوصی خودمان را با دیگران مشخص می کنیم.

با آرزوی موفقیت برای شما بانوی گرامی

 مشاور : خانم علیــــپور