مرکز مشاوره در تبریز » روانشناس خوب در تبریز

روز به روز مشکلات دغدغه های همه افراد در زندگی بیشتر می شود و مواجه با این مشکلات برای بسیاری از افراد سخت و دشوار می باشد در اینگونه مواقع افراد تصمیم می گیرند که به یک روانشناس یا مشاور برای رفع مشکلات خود مراجعه کنند، تا بهبود روانی خود را تسریع کنند. از این رو مردم ساکن تبریز به دنبال مناسب ترین مرکز مشاوره در تبریز هستند تا بتوانند مشکلات به وجود آمده را با یک روانشناس خوب در تبریز در میان بگذارند. حال ما در این مقاله لیستی از مراکز مشاوره در تبریز را قرار داده ایم تا شما ساکنین شهر تبریز، بتوانید با بهترین کلینیک های مشاوره شهر خود آشنا شوید.

مرکز مشاوره در تبریز

شما می توانید خیلی راحت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصان مرکز گروه همراه در تماس باشید. 

کلینیک مشاوره در تبریز

آشنایی با شهر تبریز

تبریز کلانشهری در منطقه آذربایجان ایران و در مرکز استان آذربایجان شرقی واقع است. این شهر، بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود. تبریز یکی از شهر های سردسیر ایران است که آب‌ و هوایی مدیترانه‌ای و اغلب خشک داردو در بیش‌تر روز‌های زمستان‌ و پائیز یخبندان است و دفعات بارش برف و باران در این فصل زیاد می باشد. ولی از طرفی تابستان‌های گرمی را هم دارد که توی تیر ماه گرما به اوج خودش میرسد. راه های دسترسی به تبریز از طریق جاده شماره 2 می باشد که این جاده آزادراه از کرج، قزوین و زنجان عبور می کند و پس از طی کردن 630 کیلومتر می تواند شما را هفت ساعته به تبریز برساند و یکی دیگه از راه های دسترسی فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز می باشد که که بزرگ ترین فرودگاه شمال غرب ایران محسوب می شود.

مشاوره قبل از ازدواج در تبریز

ازدواج یکی از تصمیمات و انتخاب های مهم و حتی دشوار برای هر فرد توی دوران زندگی می باشد. زیرا با انتخاب نادرست و شناخت کم از اخلاقیات، رفتارها و … طرف مقابل امکان به وجود آمدن مشکلات در سال های اول زندگی وجود دارد. با توجه به این موضوع کارشناسان و روانشناسان  توصیه می کنند که دختر و پسری که آمادگی برای شروع زندگی مشترک را دارند حتما قبل تصمیم گیری نهایی باید به یک مشاور ازدواج قابل اطمینان مشورت و راهنمایی بگیرند. این موضوع از آنجایی اهمیت پیدا کرده آمار نگران کننده ای از  طلاق زوجین در 5 سال اول زندگی منتشر کردند. از این رو  زوجین گاهی فکر می کنند که وقتی به یک استقلال مالی و خانوادگی رسیدند قادر هستند تا بدون مشورت با یک مشاور ازدواج بهترین انتخاب را داشته باشند درحالی که اینطور نیست!. حال شما می توانید با استفاده از خدمات مشاوره قبل از ازدواج در تبریز بهترین و مناسبترین انتخاب را در مورد همسر آینده خود داشته باشید تا بتوانید زندگی مطلوب و با کمترین مشکل را داشته باشید.

مشاوره قبل از ازدواج در تبریز
مشاوره کنکور در تبریز

مشاوره کنکور در تبریز

کنکور مهمترین و حساسترین آزمون ها می باشد و فرصتی برای خطا کردن وجود ندارد. به این دلیل که در چندسال اخیر  با افزایش تعداد داوطلبان کنکور  و دشوار شدن سوالات، رقابت برای قبولی و کسب رتبه مطلوب بسیار زیاد شده از این رو مشاوره کنکور با برطرف کردن اشتباهات و قرار دادن فرد در مسیر مناسب و صحیح مطالعه اهمیت چشمگیری داشته است. پس باید روش درس خواندن درست، اصولی و طبق برنامه ریزی دقیقی که مشاور ارائه میکند باید انجام شود زیرا شما برای موفقیت در کنکور یک سال تلاش و زمان می کنید تا رتبه قبولی مطلوبی دریافت کنید اما اگر یک اشتباه در درس خواندن باشد می تواند درصد قبولی را پایین بیاورد. حال با توجه به مطالبی که گفتیم اصلا نگران نباشید!! شما می توانید با مراجعه به یک مشاوره کنکور در تبریز و راهنمایی از مشاور  در کنکور رتبه مناسبی را دریافت کنید و نگران قبولی نباشید.

مشاوره خانواده در تبریز

اگر در خانواده مشکلات و معضلات جدی وجود دارد حتما باید توسط مشاور خانواده رفع شود چون مشکلات اگر بهبود و رفع نشوند می توانند تبدیل به مشکلات بزرگتری شوند و زندگی یک خانواده را به خطر بندازد حال کاری که مشاوره خانواده می تواند انجام بدهد این است که با کاهش استرس و تنش میان اعضای خانواده، تناقض بین افراد خانواده را کاهش دهد. از این رو مشاور قصد دارد که با همه ی افراد خانواده صحبت کند و در ارتباط باشد تا بتواند دلیل اختلاف بین خانواده را پیدا کند؛ اما در بعضی از موارد و مشکلات خاص خانواده ها نمی توان به راحتی در مورد آن مسئله یا مشکل به وجود آمده صحبت کرد و آن را رفع کرد. البته باید این نکته را بیان کنیم که جلسه مشاوره خانواده به این صورت نیست که همه ی اعضای خانواده در جلسه حضور داشته باشند بلکه مشاوره به صورت فردی با افراد خانواده انجام می شود. با توجه به مطالبی که گفتیم اگر مشکلی در خانواده رخ داد می توانید از یک مشاوره خانواده در تبریز کمک بگیرید تا مشکل خود و خانواده را رفع کنید.

مشاوره خانواده در تبریز

شما می توانید خیلی راحت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصان مرکز گروه همراه در تماس باشید. 

تعرفه و هزینه مشاوره در تبریز

در دویست و ششمین جلسه‌ی شورای مرکزی سازمان که در روز ۱۹ فروردین برگزار شد با توجه به تعرفه‌های سال  گذشته تعرفه جلسه مشاوره سال ۱۳۹۸ تعیین و مشخص شد. سال گذشته اعلام تعرفه‌ها با کمی تاخیر در خرداد ماه اعلام شد. در سال ۹۸ این برنامه‌ریزی به هنگام و درست یکی از ویژگی‌هایی است که با تغییر رئیس سازمان نظام روان‌شناسی رخ داده است. تعرفه‌های تعیین شده از سوی سازمان نشان‌دهنده‌ی این است که مردم در برابر خدمات روان‌شناسی و مشاوره‌ای که دریافت می‌کنند؛ چه مقدار هزینه می‌کنند.(قیمت ها به ریال می باشد)

کارشناسی ارشد (غبر هیات علمی)کارشناسی ارشد (مربی)دکتری (غیر هیات علمی)دکتری (استادیار)دکتری (دانشیار)دکتری (استاد)
۶۲۰/۰۰۰۷۲۰/۰۰۰۸۲۰/۰۰۰ ۱/۰۵۰/۰۰۰۱/۲۵۰/۰۰۰۱/۴۴۰/۰۰۰

مقاله « مرکز مشاوره در مشهد » هم شاید برای شما جذاب باشد!!

روانشناس خوب در تبریز

یکی از مواردی که فردی تصمیم می گیرد که به روانشناس یا مشاور مراجعه کند باید رعایت کند این است که باید پیش یک روانشناس خوب و باتجربه برود تا بتواند مشکلات و دغدغه ها را رفع کند نه اینکه هرکس که روانشناس بود و مطبی هم داشت مراجعه کند.حال این سوال پیش می آید که روانشناس خوب چه کسی است؟! در پاسخ باید بگوییم که روانشناسی ترکیبی از علم، تخصص و هنر می باشد که روانشناس به کمک این دو مورد می تواند بهترین راه حل را برای رفع مشکل فرد پیشنهاد دهد و به بهبود شخص کمک کند. از این رو شما می تواند به یک روانشناس خوب در تبریز مراجعه کنید و از این مطمئن باشید که مشکلات و دغدغه های شما را بهبود می بخشد. 

لیست مراکز مشاوره در تبریز

ساکنین شهر تبریز خیلی راحت می توانید بدون سردرگمی بهترین مراکز مشاوره که در این مقاله قرار دادیم انتخاب کنند. شما می توانید به کمک لیست مراکز مشاوره در تبریز به کلینیک های مشاوره دسترسی داشته باشید .

مرکز مشاوره در تبریزشماره تماسآدرس
مرکز مشاوره علامه امینی تبریز-----تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، بالاتر از بستنی وحید، جنب بانک ملی، کوچه آقا علی
مرکز مشاوره آرمش-----تبریز، چهارراه آبرسان، کوی ناصحی اول، پلاک ۱۱
کلینیک روانشناسی پندار-----تبریز، خیابان امام خمینی، روبروی مسجد کبود، ساختمان پزشکان
کلینیک روان شناسی رهنمون-----تبریز، چهارراه آبرسان، برج سفيد دو ، طبقه سه
مرکز مشاوره روانشناسی یاوران رشد-----تبریز، یابان امام (ره)، چهارراه شهید بهشتی، ۱۰۰ متر به طرف آبرسان، دست چپ، ساختمان سامان، طبقه ۳.
مرکز مشاوره روانشناسی بهاران-----تبریز، پاستور جدید، کوی جبار، ساختمان جم
مرکز مشاوره روانشناسی دانش-----تبریز، چهارراه آبرسانی، برج سفید ۲ (اس ام پی) ، طبقه ۵، واحد D
مرکز مشاوره روانشناسی زندگی سبز-----تبریز، وليعصر، پايين تراز چترآبی
مرکز مشاوره روانشناسی کوثر-----تبریز، شهرك الهيه، خيابان دماوند، سهند جنوبي، واقع در دبستان صدرا
مرکز مشاوره روانشناسی الهام-----تبریز ، تقاطع خیابان ۱۷ شهریور جدید و طالقانی، روبروی بانک مسکن ، ساختمان امروز ـ طبقه دوم
مرکز مشاوره روانشناسی شمس-----تبریز ، خیابان آبرسان ، درمانگاه خصوصی بیمارستان شمس
مرکز مشاوره روانشناسی صدرا-----تبریز ، خیابان ۱۷ شهریور ، روبروی بستنی وحید ، برج امپراتور ، طبقه اول ، واحد B

آیا نیاز به کمک بیشتر دارید؟!

جهت گرفتن وقت مشاوره و هماهنگی برای حضور در مرکز، کلاس های مشاوره و همچنین مشاوره تلفنی و آنلاین روانشناسی می توانید خیلی راحت با مشاوران و متخصصین مرکز مشاوره گروه همراه در تماس باشید.

0/5 (0 Reviews)
برای دریافت مشاوره و رزور نوبت با کارشناسان ما تماس بگیرید!تماس با ما
+
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید