بهترین روانشناس سعادت آباد

همانطور که می دانید سلامت روح و روان هم مانند سلامت جسم مهم است. شرایطی مانند استرس، افسردگی، اضطراب، کمبود توجه، اعتیاد و مشکلات رفتاری می‌توانند سلامت روان شما را به خطر بیندازند. همچنین برخی از افراد مبتلا به اختلالات مزمن و جدی‌تری مانند اختلالات خوردن، اختلالات شخصیت، اختلال دوقطبی، اختلال استرس پس از سانحه و اسکیزوفرنی می‌شوند.

روانشناسان و روانپزشکان از تکنیک‌های مختلفی برای تغییر رفتارها، احساسات، افکار یا تعاملات ناکارآمد و مشکل ساز استفاده می‌کنند. فرقی نمی‌کند که کودک، نوجوان و یا بزرگسال باشید؛ با کمک علم روانشناسی نه تنها می‌توانید با شرایط و مشکلات روبرو شوید، بلکه برای بهبود عملکرد در زمینه‌هایی همچون رفتار با والدین، روابط، شغل و عملکردهای ورزشی و … نیز موفق خواهید بود.

اگر در تهران زندگی می‌کنید و به دنبال روانشناس خوب در منطقه سعادت آباد هستید، باید بدانید که گـروه همراه یک مرکز مشاوره تخصصی با مجوز سازمان بهزیستی جمهوری اسلامی ایران است که با همکاری روانپزشکان و روانشناسان سرشناس کشور و به مدیریت «دکتر مریم خدابخشی» در زمینه‌های مختلف مشاوره‌ای، روانشناسی و روانپزشکی، به ارائه خدمات می‌پردازد.

این مرکز مشاوره که روانشناسان برتر کشور را در منطقه سعادت آباد تهران دور هم جمع کرده است، تیمی از بهترین‌ها را تشکیل داده و خدمات روانشناسی را با حفظ حریم و احترام فردی، بر اساس تخصص و اخلاق مداری در زمینه‌های مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره کودک و نوجوان، روان درمانی و خدمات روانپزشکی، مشاوره روانشناسی، نوروفیدبک، هیپنوتیزم درمانی و … انجام می‌دهد.

معرفی روانشناس های خوب سعادت آباد

گروه همراه مفتخر است که سال‌ها همراهی شما را از سال 91 تا کنون در زمینه روانشناسی و مشاوره دارد. در ادامه به شما متخصصان و پزشکان زبده این مرکز را معرفی می‌کنیم تا بتوانید روانشناسان خوب سعادت آباد را بشناسید.

دکتر مريم خدابخشی

مدیریت و مسئول مرکز مشاوره گروه همراه

 

 • دکتر مریم خدابخشی (مدیر و مسئول مرکز مشاوره گروه همراه)

یکی از پزشکان حرفه‌ای با سوابق آموزشی و شغلی طولانی مدت که مدیریت مجموعه گروه همراه را برعهده دارند. این روانشناس خوب سعادت آباد، سوابق مدیریتی و حرفه‌ای به عنوان استاد در دانشگاه آزاد واحد روانشناسی تهران جنوب و دانشگاه پیام نور تهران واحد کن را دارند. همچنین به عنوان مشاور و روانشناس دانشکده الهیات دانشگاه آزاد اسلامی و دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی فعالیت کرده‌اند. دکتر مریم خدابخشی در سوابق درخشان خود، ارائه کارگاه‌های مشاوره ازدواج در دانشگاه تهران شمال و الهیات را نیز دارند و سال‌ها در جایگاه مدرس دروس روانشناسی و مشاوره گروهی و کارگاه‌های ایمن سازی در مقابل استرس در مجتمع فنی تهران (دیباگران) فعالیت کرده‌اند.

ایشان مدرس کارگاه های آموزشی رفتار جرات مندانه (قاطعانه)، تحلیل ارتباط محاوره‌ای (TA) در دانشگاه آزاد اسلامی، واحد علوم و تحقیقات، مدرس دروس مهارت‌های زندگی و دروس مهارت‌های ذهنی در آموزشگاه تیز هوشان و مدرس کارگاه‌های استرس شغلی وآموزش مهارت‌های زندگی در شرکت فنی و مهندسی ایران (ایریتک) بوده‌اند.

همچنین به عنوان روانشناس و مشاور خانواده در مرکز مشاوره مهراز خدمات ارزنده‌ای را ارائه کرده‌اند و مجری ارزیابی روانشناسی مصاحبه‌های بدو استخدام، در شرکت نفت فلات قاره، شرکت توگا (زیر مجموعه شرکت مپنا)، شرکت بین المللی مهندسی ایران (ایریتک) بوده‌اند. از دیگر فعالیت‌های دکتر مریم خدابخشی که یکی از برترین پزشکان کشور هستند، می‌توان به اجرای معاینات ادواری روانشناسی در شرکت بین المللی مهندسی ایران (ایریتک) و برگزاری کارگاه‌های ایمن سازی در برابر استرس، مشاوره ازدواج، اعتماد نفس، مثبت اندیشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال اشاره کرد.

دوره‌های آموزشی که دکتر مریم خدابخشی گذرانده‌اند شامل دوره تکمیلی دکتری در دانشگاه تهران، مشاوره طلاق (بهزیستی)، هیپنوتیزم پیشرفته همراه با سایکو آنالیز از انجمن بالینی هیپنوتیزم ایران، کاربرد تکنیک‌های شناختی-رفتاری درمانی بر اساس فرهنگ اسلامی، دانشگاه شهید بهشتی و هنر درمانی دانشگاه شهید بهشتی هستند.

دکتر مریم خدابخشی که شخصیت علمی و فرهیخته‌ای دارند، توانسته‌اند موفق به اخذ گواهینامه‌های دوره یکساله روان درمانی تحلیلی در انستیتوی روان کاوی، گواهینامه هیپنوتراپی از انجمن بالینی هیپنوتیزم ایران، گواهینامه تشخیص و درمان اختلالات جنسی، گواهینامه روان تحلیلی و درمان التقاطی کوتاه مدت از دانشگاه شهید بهشتی و گواهینامه‌های آموزش اعتماد به نفس، مبارزه با استرس، مهارت حل خلاق مساله، مشاوره قبل از ازدواج و … شوند.

همچنین این دکتر سرشناس دارای سابقه فعالیت‌های پژوهشی و تألیفی بسیاری نیز می‌باشند که از جمله آن‌ها می‌توان به ترجمه و تألیف کتاب‌های نظریه‌های مشاوره و گروه درمانی، استرس شغلی، کنترل و روش‌های سازگاری با آن، پیش بینی استرس شغلی، تیپ‌های شخصیتی و تعهد سازمانی کارکنان و … اشاره کرد.

خانم دکتر مریم خدابخشی داور و عضو کمیته علمی اولین همایش بین المللی ارمنستان نیز بوده‌اند و حتی در نویسندگی مقالات روانشناسی زن در انتشارات نوید صبح فعالیت داشته‌اند.

عضویت در مجامع تخصصی، عضویت در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران، عضویت در انجمن بالینی هیپنوتیزم ایران، عضویت در انجمن روانشناسی ایران، عضویت باشگاه پژوهشگران جوان، عضویت در هیئت مدیره تشکل‌های غیر انتفاعی بهزیستی شمیرانات و عضویت در انجمن روانشناسی امریکا APA از دیگر افتخارات دکتر مریم خدابخشی هستند.

دکتر زهره پیر حیاتی

زهره پیرحیاتی

کاندیدای دکتری روانشناسی تخصصی دانشگاه تهران

محمد خرسندی سایکوانالیست

محمد خرسندی روانکاو

ارشدروانشناسی بالینی و دانشجو دکتری روانشناسی

 • دکتر زهره پیر حیاتی (کاندیدای دکتری روانشناسی تخصصی دانشگاه تهران)

دکتر زهره پیر حیاتی در سمت مشاور برای کلینیک گروه روانشناختی همراه تهران، فرهنگسرای شهید کلاهدوز تهران، درمانگاه شبانه روزی مهر مادر کرج (زوج درمانی، خانواده درمانی، مشاوره پیش از ازدواج)، مؤسسه نگاره (مشاور کنکور دکتری) و مشاوره آنلاین در داخل و خارج از ایران فعالیت دارند.

 • محمد خرسندی (روانکاو)

یک روانشناس خوب سعادت آباد، جناب آقای محمد خرسندی است که دارای گواهینامه ارشد روانشناسی بالینی و دانشجو دکتری روانشناسی هستند. ایشان علاوه بر اینکه روان تحلیلگر با روش پرفسور کارل گوستاو یونگ می‌باشند، نویسنده و مولانا پرژوه، مشاور و درمانگر مرکز روان شناختی گروه همراه نیز هستند.

از جمله تخصص‌های ایشان می‌توان به مشاوره پیش از ازدواج براساس تحلیل ارکی تایپی، مشاوره طلاق و طلاق عاطفی، افزایش کارایی روابط زوجین، بیداری قهرمان درون، خودشناسی به روش یونگ، تحلیل شخصیت بر اساس کهن الگوهای ۱۵ گانه زنان و مردان، تحلیل خواب، روان تحلیلگر اضطراب افسردگی و ناراحتی پیش از قاعدگی، شناخت و تحلیل عقده والدین و سایر عقده‌ها، بهبود عزت نفس، رهایی از احساس طرد شدگی و … اشاره کرد.

دکتر بهنام لطفی فر

دکتر بهنام لطفی فر

دكتري تخصصی روانشناسي

دکتر یوسف حبیبی

دکتر یوسف حبیبی

دكتري تخصصی مشاوره

 • دکتر بهنام لطفی فر (دکتری تخصصی روانشناسی)

دکتر بهنام لطفی فر، کارشناس ارشد روانشناسی علوم و تحقیقات با رتبه 2 در سال 90-92 هستند. همچنین کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک در گرایش تبدیل انرژی از دانشگاه صنعتی شریف را نیز دارند.

در رابطه با سوابق شغلی ایشان می‌توان به کار در کلینیک‌های مختلف، عضویت در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی، عضویت انجمن علمی روانشناسی نظامی ایران و عضویت در انجمن ازدواج و مشاوره اشاره کرد.

برخی از تخصص‌های دکتر بهنام لطفی فر، کار بر روی اختلالات سایکوسوماتیک، اختلالات طیف اضطرابی، اختلالات طیف افسردگی، اختلالات طیف وسواس، اختلالات شخصیت و … هستند.

 • دکتر یوسف حبیبی (دکتری تخصصی مشاوره)

دکتر یوسف حبیبی سوابق شغلی درخشانی دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به مشاور تخصصی هسته آموزش و پرورش استان تهران، مشاور منتخب آموزش و پرورش استان تهران، مشاور تخصصی آموزش و پرورش شهر تهران و تدریس در دانشگاه‌ها اشاره کرد.

بهناز جوادی

دکتر بهناز سادات جوادی

دکتری تخصصی مشاوره

دکتر زینت خضری

دکتر زینت خضری

دکتری تخصصی روانشناسی

 • دکتر بهناز سادات جوادی (دکتری تخصصی مشاوره)

دکتر بهناز سادات جوادی دارای سابقه خدمت در آموزش و پرورش به مدت 23 سال هستند و در آموزش و پرورش منطقه دو تهران سال‌ها به فعالیت مشغول بوده‌اند.

از دیگر افتخارات ایشان، تدریس در دانشگاه‌های جامع علمی کاربردی برای دروس بهداشت روانی خانواده، مشاوره خانواده، آداب و معاشرت همسرداری و تنظیم خانواده است. همچنین ایشان مدرس دوره‌های کوتاه مدت آموزش نیروی انسانی آموزش و پروش شهر تهران و تدریس دوره‌های ضمن خدمت برای فرهنگیان نیز بوده‌اند.

از دیگر زمینه‌های کاری و فعالیت ارزنده دکتر بهناز جوادی، می‌توان به فعالیت در مرکز مشاوره خانواده پیوند منطقه دو تهران، همکاری و فعالیت در «اندیشکده خانواده»، فعالیت در مرکز مشاوره دانشگاه و مرکز مشاوره راه نور تهران، فعالیت در واحد مشاوره و مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران، مشاوره اداره آموزش و پرورش منطقه دو تهران، مدرس و اجرا کننده برنامه‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در مدارس و طرح تقسیم کار ملی، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در مدارس شهر تهران اشاره کرد.

 • دکتر زینت خضری (دکتری تخصصی روانشناسی)

دکتر زینت خضری که دارای دکتری تخصصی روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی هستند، در سوابق درخشان خود مفتخر به عضویت در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران، انجمن روانشناسی ایران و … می‌باشند. تخصص ایشان، ارزیابی، مصاحبه، تشخیص و درمان اختلالات اضطراب، اختلالات وسواس، درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT، درمان‌های هیجان مدار EFT، مهارت فرزند پروری و تکنیک‌های زوج درمانی است.

مژگان کمالی

مژگان کمالی

دانشجوی دکتری روانشناسی خانواده

بهار میرفتحی

بهار میرفتحی

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

 • مژگان کمالی (دانشجوی دکتری روانشناسی خانواده)

خانم مژگان کمالی که یکی از اعضای گروه همراه هستند، سوابق شغلی درخشانی همچون 2 سال فعالیت در مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره فردی هستند و دارای سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی و دکتری تخصصی روانشناسی خانواده هستند.

 • بهار میرفتحی (کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی)

تخصص خانم بهار میرفتحی در قالب درمانگر، مشاور طلاق، هنر درمان گر، طرح واره درمانگر فردی و … است که ایشان هم یکی از اعضای گروه همراه در سعادت آباد تهران هستند.

مریم فیاضی

مریم فیاضی

کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی

 • دکتر مریم شامخی (روانپزشک)

دکتر مریم شامخی، روانپزشک و روان درمانگر با 8 سال سابقه در این زمینه است که دارای مدارج تحصیلی دکتری عمومی، تخصص روانپزشکی و فوق تخصص سایکوسوماتیک از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

 • مریم فیاضی (کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی)

مشاوره فردی در زمینه کودک و نوجوان، مشاوره خانواده، مشاوره قبل از ازدواج جزو تخصص‌های خانم مریم فیاضی است و از سوابق شغلی ایشان می‌توان به مشاوره در زمینه اختلالات رفتاری کودکان و اضطراب و افسردگی در مرکز مشاوره اوسینا، مشاوره در زمینه اختلالات رفتاری کودکان در مرکز مشاوره زندگی، مشاوره فردی و برگزاری کارگاه‌های مهارت‌های زندگی در سرای محله مخابرات و سرای محله سپهر و مشاوره فردی و برگزاری کارگاه‌های مهارتهای زندگی در سرای محله سعادت آباد اشاره کرد. خانم مریم فیاضی دارای مدارج تحصیلی کارشناسی روانشناسی عمومی و کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی هستند.

پریسا عزیزی

پریسا عزیزی

کارشناسی ارشد مشاوره

مریم یوزباشی

عضو هیات علمي دانشگاه آزاد اسلامی

 • پریسا عزیزی (کارشناسی ارشد مشاوره)

از سوابق شغلی خانم پریسا عزیزی می‌توان 10 سال سابقه فعالیت در مراکز مشاوره دانشگاه رودهن، مرکز مشاوره نیستان، مرکز توانبخشی سیدالساجدین، مرکز توانبخشی آفتاب، کلینیک بهزیستی وحدت، خانه‌های سلامت شهرداری منطقه 4، مرکز مشاوره نیک اندیشان زیرنظر دکتر بهزادی، مرکز مشاوره دکتر دارینی واقع در شرق تهران و کلینیک روانشناسی گروه همراه در غرب تهران را نام برد.

 • دکتر مریم یوزباشی (عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی)

خانم مریم یوزباشی دارای عضویت در هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره)، عضویت هیات علمی تمام وقت دانشگاه آزاد فیروزکوه و عضویت شورای پژوهشی دانشکده مدیریت و حسابداری هستند. از مدارج و سوابق تحصیلی ایشان می‌توان به کارشناسی ارشد مشاوره و راهنمایی و دکتری مشاوره و راهنمایی اشاره کرد. همچنین خانم مریم یوزباشی مدرس حق التدریس واحد علوم و تحقیقات، واحد دماوند، واحد پردیس و رئیس اداره پژوهش دانشکده مدیریت و حسابداری و رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان هستند.

1/5 (1 Review)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

اختلال اضطراب پس از سانحه

اختلال اضطراب پس از سانحه نوعی اختلال روانی محسوب می‌شود. در افرادی که تجربه اتفاق وحشتناکی دارند یا حوادث دردناک را از نزدیک مشاهده کرده‌اند رخ می دهد. کابوس، استرس و نگرانی زیاد و افکار مزاحم و ناخواسته از ویژگی

ادامه مطلب »
علت لذت نبردن از زندگی
روانشناسی

علت لذت نبردن از زندگی

روزانه میلیون‌ها نفر در گوگل این عبارت را سرچ می‌کنند که «چرا از زندگی لذت نمی‌برم؟» شاید دلیل طرح این سؤال، آن باشد که نمی‌دانند چطور به زندگی نگاه مثبتی داشته باشند. هر اسنانی تنها یکبار زندگی می‌کند. پس بهتر

ادامه مطلب »
روانشناسی

چرا کسی مرا جدی نمی‌گیرد؟دلایل جدی گرفته نشدن

بسیاری از افراد می گویند که در میان خانواده، دوستان، آشنایان و هر جمعی که قرار می‌گیرند، جدی گرفته نمی‌شوند و از این بابت ابراز ناراحتی می‌کنند. آیا تا به حال فکر کرده‌اید که دلیل جدی گرفته نشدن این افراد

ادامه مطلب »
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید