مرکز مشاوره در اصفهان » روانشناس خوب در اصفهان

امروزه با وجود مشکلاتی که همه مردم ایران را به خود درگیر کرده است؛ سبب مشکلات عصبی و روانی بر روی افراد شده که همین مسئله باعث بوجود آمدن مسائل و مشکلات بزرگتر در زندگی اجتماعی و شخصی فرد می شود از این رو یکی از معضلات و دغدغه های مردمان ساکن شهر اصفهان پیداکردن بهترین مرکز مشاوره بوده است؛ و همیشه دنبال راهی برای دستیابی و آشنایی با مراکز مشاوره بوده اند. حال از آنجایی که پیدا کردن مرکز مشاوره برای آن ها سخت یا امکان  پذیر نبود ما مقاله لیست مرکز مشاوره در اصفهان را تهیه کردیم که بتوانند خیلی راحت به بهترین مراکز مشاوره دسترسی پیدا کنند.

مرکز مشاوره در اصفهان

شما می توانید خیلی راحت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصان مرکز گروه همراه در تماس باشید. 

کلینیک مشاوره در اصفهان

آشنایی با شهر اصفهان

پیش از اینکه در مورد مراکز مشاوره در اصفهان صحبت کنیم خواستم آشنایی با شهر اصفهان داشته باشید و کمی اطلاعات راجب شهر اصفهان بدست بیاورید؛ با ما همراه باشید. اصفهان شهری تاریخی در مرکز ایران است. این شهر مرکز استان اصفهان است. اصفهان، سومین شهر بزرگ ایران و سومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران و مشهد است و همچنین یکصد و شصت و پنجمین شهر پرجمعیت جهان و نهمین شهر پرجمعیت آسیای غربی به‌شمار می‌رود. کلان‌شهر اصفهان نیز هجدهمین شهر پرجمعیت خاورمیانه است. شهر اصفهان در دامنه شرقی کوه های زاگرس از جمله شهرهایی است که شاید تاریخ و سابقه آن به قدمت خود کشوربرمی گردد. ​این شهر به داشتن معماری زیبای اسلامی، پل‌های سرپوشیده، مسجدها و مناره‌های منحصربه‌ فردش نام‌آور است که این امر سبب شده تا در فرهنگ عامه، اصفهان نصف جهان، لقب بگیرد.

مشاوره شغلی در اصفهان

شغل یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش های زندگی هر فردی است. کار به انسان هویت داده و بسیاری از زمینه های شکوفایی، پیشرفت و موفقیت او را فراهم می کند از این رو هر فردی بیشترین زمان زندگی خود را در کار سپری می کند که باتوجه به این موارد کار در زندگی هر شخصی مهم و حائز اهمیت است. حتما دیده اید که خیلی از افراد شغل های زیادی عوض می کنند و در نهایت هم به نتیجه ای نمی رسند. یافتن شغل یکی از معضلات مردم و حتی شاید شما باشد و ممکن است در برهه ای از زمان با آن روبرو شوید؛ البته انتخاب شغل مناسب به دلایل مختلفی بستگی دارد که به مهمترین آن ها عدم امنیت شغلی، حقوق ناکافی، بی علاقگی به شغل می توان اشاره کرد. از اینرو استفاده از مشاوره شغلی بهترین راه حل انتخاب شغل و کسب و کار مناسب می باشد.

مشاوره شغلی در اصفهان

بهترین زمان دریافت مشاوره شغلی

مشاوره شغلی در هر زمانی به شما کمک می کند تا در زندگی کاری خود موفق تر عمل کنید از این رو شاید به این فکر کنید که مشاوره شغلی فقط برای کسانی است که تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شدند و به دنبال یک شغل مناسب و خوب یا راه اندازی کسب و کار هستند؛ در حالی که اینطور نیست هر کسی در هر مقطعی از سن و زندگی خود می تواند از مشاره شغلی استفاده کند تا بهتر با استعداد ها و توانایی های خود آشنا شود و با توجه به این موضوع فرد می تواند انتخاب درستی از شغل داشته باشد یا به کسب و کار خود رونق بیشتری بدهد.

مشاوره خانواده در اصفهان

مشاوره خانواده در اصفهان

امروزه مشکلات، دغدغه ها، درگیری های فکری و مشکلات زندگی افزایش پیدا کرده است که همین امر باعث به وجود آمدن معضلات و مشکلات زیادی در زندگی شخص می شود. بعضی اوقات معضلات و مشکلات بزرگ از یک مشکل ساده و پیش پا افتاده بوجود می آیند و ممکن است سبب شود که آرامش و آسایش زندگی  شما از بین برود. در این زمان بهترین کاری که می توان کرد این است که مشکلات و دغدغه های خود را با یک مشاور خوب، متخصص و باتجربه در میان گذاشته، تا بتوانید مشکلات زندگی شخصی و خانوادگی خود را راحت تر برطرف کنید.

مشاوره ازدواج در اصفهان

ازدواج و انتخاب همسر یکی از مهمترین، حساسترین و اساسی ترین تصمیم پسران و دختران جوان می باشد که این امر بسیار مهم و ضروری است و در زندگی آینده شما چه خوب، چه بعد تاثیر خواهد گذاشت. اگر انتخاب همسر به درستی و کاملا صحیح انجام شود می تواند از بروز بسیاری از مشکلات در آینده جلوگیری کند. قدیمی ها بر این باور بودند که آینده ازواج مشخص نیست و مثل گردو در بسته میماند!. با توجه به این موضوع که نمی توان از آینده ازدواج خبر داشت اما می توان با انتخاب صحیح و مناسب از مشکلات احتمالی در آینده کم کرد. بسیاری از جوانان تنها شرط و معیار ازدواج را دوست داشتن و علاقه می دانند اما علاقه به تنهایی برای ازدواج و شروع زندکی مشترک کافی نخواهد بود.

مشاوره ازدواج در اصفهان

روانشناس خوب در اصفهان

بسیاری از ما سعی می‌کنیم نیمه‌ی تاریک وجودمان را پنهان کنیم تا کسی از نیمه وجودی ما مطلع نشود که همین مسئله باعث به وجود آمدن مشکلاتی در روح و روان ما می‌شود.حال افراد برای حل مشکل روحی و روانی خود یا به اصطلاح شارژ کردن روح خود راه های زیادی دارند که با توجه به هر فرد می تواند متفاوت باشد. بعضی ها بیرون رفتن با دوستان نزدیکشان می تونه برای روح و روانشنان تاثیر گذار باشد بعضی ها ورزش، تفریح، سفر کردن یا قدم زدن را انتخاب می کنند برخی هم که راه های مختلفی برای شارژ روح خود دارند ترجیح میدهند دغدغه ها و مشکلات را هم با یک روانشناس خوب در اصفهان در میان بگذراند تا مسائل زندگی خود را راحت تر رفع کنند.

مقاله « مرکز مشاوره در اهواز » هم شاید برای شما جذاب باشد!!

تعرفه و هزینه مشاوره در اصفهان

هر ساله تعرفه و هزینه جلسه روانشناسی و مشاوره، از سوی سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره تعیین می‌شود. سال گذشته اعلام تعرفه‌ها دیر و با زمان بیشتری در خرداد ماه اعلام شد که ناخشنودی و نارضایتی مردم و روان‌شناسان را به همراه داشت. در سال 98 این برنامه‌ریزی به موقع و درست یکی از ویژگی‌هایی است که با روی کار آمدن رئیس جدید سازمان نظام روان‌شناسی رخ داده است. تعرفه‌های مشخص شده از سوی سازمان روانشناسی ایران نشان‌دهنده‌ی این است که هر فردی به مشاور یا روانشناس مراجعه میکند باید چه مقدار هزینه کند.(قیمت ها به ریال می باشد)

کارشناسی ارشد (غبر هیات علمی)کارشناسی ارشد (مربی)دکتری (غیر هیات علمی)دکتری (استادیار)دکتری (دانشیار)دکتری (استاد)
۶۲۰/۰۰۰۷۲۰/۰۰۰۸۲۰/۰۰۰ ۱/۰۵۰/۰۰۰۱/۲۵۰/۰۰۰۱/۴۴۰/۰۰۰

شما می توانید خیلی راحت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصان مرکز گروه همراه در تماس باشید. 

لیست مراکز مشاوره در اصفهان

کسانی که در شهر اصفهان زندگی می کنند و دنبال بهترین مراکز مشاوره در اصفهان هستند می توانند خیلی راحت به لیست مراکز مشاوره در اصفهان دسترسی داشته باشند و با بهترین مراکز شهر خود آشنا شوند تا بتوانند مناسب ترین انتخاب را در مرکز مشاوره داشته باشند.

مرکز مشاوره در اصفهانشماره تماسآدرس
کلینیک اردیبهشت-----اصفهان، خیابان فردوسی، روبروی خیابان عافیت، نبش کوچه شادی، پلاک ۱
کلینیک پرتو آفتاب-----اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهار راه قصر، خیابان شیخ بهایی غربی، جنب بانک ایران زمین، ساختمان مستجاب، واحد های ۷ / ۸/ ۱۳
مرکز مشاوره یاس اصفهان-----اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای چهارباغ بالا، کوچه مسجدالرضا(۳۵)، مجتمع آرین، طبقه سوم
مرکز مشاوره توحید اصفهان-----اصفهان، خیابان توحید میانی، چهار راه مهرداد، جنب داروخانه دی، مجتمع پزشکی زیتون، طبقه ۲، واحد ۶ و طبقه ۴، واحد ۱۰
مرکز مشاوره رائین اصفهان-----اصفهان، خیابان توحید میانی، حد فاصل چهارراه توحید و چهارراه مهرداد، کوچه روبروی کلیسا(شماره ۳۵)، پلاک ۶۰
دکتر افشین طباطبائی-----اصفهان، خیابان فلسطین، ساختمان نگین، طبقه سوم
مرکز مشاوره روانشناسی کلینیک آبشار-----اصفهان، چهارراه آبشار، خ آبشار دوم، قبل از پل غدیر مقابل، تقاطع پلاک ۲۸۴
مرکز مشاوره روانشناسی ریحانه-----اصفهان، سه راه ملک شهر، خ گلستان، نرسیده به چهار راه اول، مجتمع نور، طبقه ۴
مرکز مشاوره روانشناسی جم-----اصفهان، خیابان میرداماد، نبش کوچه ۳۶، ساختمان پارسیان، طبقه ۱
مرکز مشاوره روانشناسی صمیمیت-----اصفهان، بلوار کشاورز، حد فاصل سه راه سیمین و مفتح، روبروی ایستگاه (مسجد الانبیاء) ، ساختمان پردیس، طبقه چهارم، واحد ۱۵BRT

آیا نیاز به کمک بیشتر دارید؟!

جهت گرفتن وقت مشاوره و هماهنگی برای حضور در مرکز، کلاس های مشاوره و همچنین مشاوره تلفنی و آنلاین روانشناسی می توانید خیلی راحت با مشاوران و متخصصین مرکز مشاوره گروه همراه در تماس باشید.

5/5 (2 Reviews)