مرکز مشاوره در مشهد » روانشناس خوب در مشهد

همانطور که میدانید شرایط فعلی و مشکلاتی که گریبان قشر وسیعی از مردم ایران را گرفته مشکلات عصبی و روانی می باشد که موجب به وجود آمدن مشکلات بزرگتر نیز می شود. با توجه به این موضوع بسیاری از شهروندان ساکن در مشهد برای مشاوره گرفتن در زمینه های مختلف روانشناسی به دنبال یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی هستند اما به دلیل عدم شناخت و آگاهی کافی در مورد بهترین کلینیک مشاوره روانشناسی در مشهد عاجز اند و سردرگم می شوند. از این رو ما لیست مراکز مشاوره در مشهد را دراختیار شما عزیزان قرار می دهیم که بتوانید بهترین مرکز مشاوره را انتخاب کنید.

مرکز مشاوره در مشهد

شما می توانید خیلی راحت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصان مرکز گروه همراه در تماس باشید. 

کلینیک مشاوره در مشهد

آشنایی با شهر مقدس مشهد

قبل از اینکه داخل این مقاله در مورد مراکز مشاوره در مشهد صحبت کنیم خواستم آشنایی با شهر مقدس مشهد داشته باشید؛ با ما همراه باشید. مشهد شهری زیارتی و سیاحتی در شمال شرق کشور است و مهم ترین قطب گردشگری مذهبی کشور و نیز دومین شهر مذهبی جهان محسوب می شود که از شمال به شهرستان کلات و از شمال غربي  به شهرستان درگز و از غرب به شهرستان هاي چناران و نيشابور و از شرق به شهرستان هاي سرخس و تربت جام و از جنوب و جنوب غربي به شهرستانهاي فريمان و تربت حيدريه محدود مي شود. مرز مشترک داشتن این شهر با کشورهای افغانستان، ترکمنستان به این شهر اهمیت نظامی خاصی بخشیده است.

مشاوره ازدواج در مشهد

بیشتر اوقات خیلی از افراد نکاتی را که مهم هستند برای شروع یک زندگی خوب و موفق در زمان آشنایی قبل از ازدواج نادیده می گیرند که این موضوع باعث می شود که پس از گذشت سال های اولیه از زندگی مشترک دچار مشکلات و اختلافات شوند پس هدف از مشاوره ازدواج یا قبل از ازدواج این است که ما بدانیم چیجوری از پس مشکلات زناشویی بر بیایم یا با آن ها روبرو شویم. به عبارت دیگر مشاوره ازدواج مانند پادزهری، برای جلوگیری و پیشگیری از طلاق و از هم پاشیدن زندگی افراد می باشد. پس بهتر است قبل از ازدواج آموزش های لازم برای تصمیم گیری در این مورد انجام شود و همچنین یادگیری مهارت های لازم برای زندگی ضروری است؛ زیرا ازدواج یکی از مهمترین و حساسترین تصمیمات فرد در زندگی می باشد.

مشاوره ازدواج در مشهد
مشاوره خانواده در مشهد

مشاوره خانواده در مشهد

امروزه متاسفانه با توجه به افزایش دغدغه ها، درگیری های فکری، مشکلات زندگی و همچنین افزایش فشارهای روانی، بسیاری از افراد دچار مشکلات و معضلات بسیار زیادی در زندگی شخصی یا خانوادگی خود میشوند. گاهی مواقع این مشکلات از یک مساله ساده و بسیار کوچک آغاز میشود  و ممکن است آنقدر بزرگ و رشد پیدا کند که به یک مشکل و معضل جدی در زندگی شما تبدیل گردد و امنیت روانی زندگی شما را تهدید کند. در این مواقع بهترین کار ممکن این است که با دیدی باز و آینده نگر، مشکلات خود را با یک مشاور خوب، متخصص و باتجربه در میان گذاشته، تا بتوانید معضلات و مشکلات زندگی شخصی و خانوادگی خود را رفع کنید.

مشاوره تحصیلی در مشهد

بسیاری از افراد که تصمیم میگیرند تا در کنکور و یا هر امتحانی موفق و نتیجه بخش عمل کنند تصور یا فکر می کنند با مطالعه زیاد کتاب هاب مختلف می توانند حتما موفق شوند اما این نکته مهم است که مطالعه و کارهای شما باید برنامه ریزی داشته باشد تا بتوانید به سمت موفقیت و کسب نتیجه خوب پیش بروید. اکثریت برای آمادگی در کنکور دچار استرس می شوند که در این موارد مشورت با یک مشاور تحصیلی نگرانی های پیش پا افتاده را برطرف می کند. مشاوره تحصیلی در ابتدا یک مروری بر سطح آمادگی شما می کند و سپس با بررسی توانایی شما، برنامه ریزی های تحصیلی را انجام می دهد. همچنین در کنار برنامه ریزی زمانی و مدیریت تحصیلی شما، تست هایی مانند سوالات کنکور ارسال میکند و شما را با نحوه سوالات و امتحان کنکور آشنا می کند.از این رو مشاوره تحصیلی در مشهد می‌تواند کمک زیادی در این زمینه به شما بکند. زیرا مشاور تحصیلی یک فرد با تجربه و متخصص در این زمینه است که می‌تواند در مورد نوع برنامه‌ریزی با شما صحبت کند و به شما بگوید که نحوه درست و اصولی برنامه ریزی به چه صورت است و با رعایت نکاتی که مشاور تحصیلی میگوید و با کمی تلاش می توانید به تمام اهدافی که در سر دارید برسید. 

 

مشاوره تحصیلی در مشهد

مقاله « مرکز مشاوره در شیراز » هم شاید برای شما جذاب باشد!!

مشاوره روابط زناشویی در مشهد

مشاوره روابط زناشویی در مشهد

روابط زناشویی یکی از مواردی که بسیار پر دغدغه بوده و همواره افراد در آن با مشکلات و دغدغه های متعددی مواجه می شوند.در یک رابطه زناشوئی مشکلات بسیار و متعددی پیش می‌آید و دعواهای زناشوئی نمک زندگی محسوب می‌شوند. بله درست است در زندگی مشترک روزهای خوب و بد زیادی وجود دارد، اما بدانید که در روابط سالم اختلاف نظرها و سلیقه ها به زوجین اجازه رشد، پیشرفت و سازگاری می‌دهند و در طولانی مدت و بعد از گذشت چند وقت رابطه زناشویی خوب و بهبود می‌یابد؛ ولی در روابطی هم می‌بینیم با وجود مشکلات و معضلات پیچیده ابتدا زوجین برای حل آن‌ها در تلاش هستند تا مشکل را رفع کنند، اما بعد از مدتی دیگر انرژی سابق را ندارند و اوضاع بدتر و مشکلات بزرگتر می‌شود. از این رو مشاوره روابط زناشویی در مشهد به زوجین کمک می‌کند تا بتوانند علت اصلی مشکلاتی که حتی زمان شروع آن نیز مشخص نیست را پیدا کرده و برای حل آن گام بردارند.

شما می توانید خیلی راحت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصان مرکز گروه همراه در تماس باشید. 

تعرفه و هزینه مشاوره در مشهد

سالانه تعرفه جلسه روان‌شناسی و مشاوره، از سوی سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره تعیین می‌شود. در دویست و ششمین جلسه‌ی شورای مرکزی سازمان که در روز ۱۹ فروردین برگزار شد با توجه به تعرفه‌های سال  گذشته تعرفه جلسه مشاوره سال ۱۳۹۸ تعیین و مشخص شد. سال گذشته اعلام تعرفه‌ها دیر و با کمی تاخیر در خرداد ماه اعلام شد که ناخشنودی و نارضایتی مردم و روان‌شناسان را به همراه داشت. در سال 98 این برنامه‌ریزی به هنگام و درست یکی از ویژگی‌هایی است که با روی کار آمدن رئیس جدید سازمان نظام روان‌شناسی آقای دکتر حاتمی رخ داده است. تعرفه‌های تعیین شده از سوی سازمان نشان‌دهنده‌ی این است که مردم در برابر خدمات روان‌شناسی و مشاوره‌ای که دریافت می‌کنند؛ چه مقدار هزینه می‌کنند.(قیمت ها به ریال می باشد)

کارشناسی ارشد (غبر هیات علمی)کارشناسی ارشد (مربی)دکتری (غیر هیات علمی)دکتری (استادیار)دکتری (دانشیار)دکتری (استاد)
۶۲۰/۰۰۰۷۲۰/۰۰۰۸۲۰/۰۰۰ ۱/۰۵۰/۰۰۰۱/۲۵۰/۰۰۰۱/۴۴۰/۰۰۰

روانشناس خوب در مشهد

بسیاری از افراد که مشکلات و معضلاتی در زندگی خود دارند تصمیم میگیرند که به یک روانشناس مراجعه کنند و به این فکر نیستند که پیش چه کسی باید بروند، فکر میکنند به کسی که تابلو روانشناسی داره مراجعه کنند کافی می باشد. در حالی که نباید به این صورت باشد! از طرفی برخی از افراد برای یک مریضی ساده دنبال بهترین دکتر می گردند و پیش هر دکتری نمی روند ولی برای رفع مسائل و مشکلات زندگی خود پیش اولین مشاوری که می بینند مراجعه می کنند. غالبا روانشناسان، روانشناسی را ترکیبی از علم و هنر می دانند، به این معنی که هم نیاز به علم و تخصص روانشناسی است و هم نیاز به هنر روانشناس و  متخصص دارد .از این رو شما می تواند به یک روانشناس خوب در مشهد مراجعه کنید و از این مطمئن باشید که مشکلاتتان را رفع خواهد کرد. 

مقاله « مرکز مشاوره در تهران » هم شاید برای شما جذاب باشد!!

لیست مراکز مشاوره در مشهد

شما کاربرانی که ساکن شهر مقدس مشهد هستید خیلی راحت می توانید به لیست مراکز مشاوره در مشهد دسترسی داشته باشید و با توجه به معیار های خود و خدماتی که از یک مرکز مشاوره انتظار دارید را بشناسید. 

مرکز مشاوره در مشهدشماره تماسآدرس
کلینیک روانشناسی مبین-----مشهد، بلوار توس ، توی ۱۷ ، فدک ۱۵
مرکز مشاوره پردیس مشهد-----مشهد، خ چمران ۱۳، پ ۲۱
مرکز مشاوره پیدایش مشهد----- مشهد، جلال آل احمد ۳۰، پلاک ۱۳۴
مرکز مشاوره و روانشناسی آرامش روان-----مشهد، چهارراه آزادشهر، امامت ۱
موسسه روانشناسی آستان مهر-----مشهد، بلوار سجاد، سجاد ۲۴، نبش کلاتیانی ۷، پلاک ۱۲۸
مرکز روانشناسی سیب-----مشهد، بلوار وکیل آباد ، وکیل آباد ۱۹ ، نبش عدل ۹
کلینیک روانشناسی روان پژوه-----مشهد، بلوار وکیل آباد. ابتدای بلوار هفتم تیر، پ ۱
مرکز خدمات روانشناختی صبا----- مشهد ،بین وکیل آباد ۱۹ و ۲۱،نرسیده به پل سیدرضی، ساختمان رضا
کلینیک روانشناسی کیمیایی-----مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر ابتدای بزرگمهرجنوبی، روبروی بانک سپه ،ساختمان سارسل
مرکز مشاوره اندیشه و رفتار-----مشهد ، خیابان سناباد ‌‌، روبروی البسکو
مرکز روانشناسی سپهر آرامش-----مشهد، نبش احمدآباد ۷، مجتمع پزشکان گوهرشاد

آیا نیاز به کمک بیشتر دارید؟!

جهت گرفتن وقت مشاوره و هماهنگی برای حضور در مرکز، کلاس های مشاوره و همچنین مشاوره تلفنی و آنلاین روانشناسی می توانید خیلی راحت با مشاوران و متخصصین مرکز مشاوره گروه همراه در تماس باشید.

5/5 (1 Review)